Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z pocztą e-mail o2.pl

Yoper 20 Sty 2010 09:17 6120 9
  • #1 20 Sty 2010 09:17
    Yoper
    Poziom 2  

Witam!
    Od pewnego czasu ma problem z moją pocztą na o2.pl. Mianowicie nie mogę zalogować się na konto poprzez stronę i pokazuje mi się błąd 404, przez klienta pocztowego też nie da rady. Taka sytuacja się dzieje na moim Xp. Natomiast na Win 7, bądź z innego kompa albo telefonu normalnie się mogę zalogować bez problemu. Podejrzewam że to może być jakiś wiruch. Ktoś spotkał się wcześniej z takim problemem?

Pozdrawiam

0 9
  • #2 20 Sty 2010 09:33
    goldi74
    Poziom 43  

Z pocztą o2.pl ogólnie są ostatnio jakieś dziwne problemy. U mnie serwery poczty wp.pl traktują wszystkie maile z o2.pl jako spam. Bez względu na nadawcę.

0
  • #3 20 Sty 2010 10:12
    ordynat1
    Poziom 25  

Cytat:
    ogólnie są ostatnio jakieś dziwne problemy

To nie tylko ostatnio, bo od kiedy pamiętam, to zawsze miałem z tą pocztą jakiś problem.
    To chyba najgorsza poczta e-mail.
    Ja na szczęście mam także konta na innych pocztach, bo ta jest zbyt zawodna.
    .

0
  • #4 20 Sty 2010 10:16
    goldi74
    Poziom 43  

Ja też mam konto na o2.pl ale na szczęście dla mnie zapomniałem do niego hasła. :D

0
  • #5 20 Sty 2010 10:49
    DVDM14
    Poziom 35  

ordynat1 napisał:
    Cytat:
    ogólnie są ostatnio jakieś dziwne problemy

To nie tylko ostatnio, bo od kiedy pamiętam, to zawsze miałem z tą pocztą jakiś problem.
    To chyba najgorsza poczta e-mail.
    Ja na szczęście mam także konta na innych pocztach, bo ta jest zbyt zawodna.
    .

Nie dziw się, mnie te awarie(razem z reklamami) dosłownie wygnały z o2.pl, teraz znalazłem sobie znacznie lepsza pocztę. Takie awarie pewnie będą się pojawiać coraz częściej.

0
  • #6 20 Sty 2010 15:29
    miloszja
    Poziom 16  

A ja się pochwale ,że kiedyś założyłem sobie konto na o2 i już jak chciałem się zalogować to już nie moglem :D. Teraz używam tej poczty jak gdzieś trzeba koniecznie podać email :D . Nadaje się idealnie, spam czyści się sam co 30 dni :D

@Yoper jak chcesz wykluczyć problem wirusowy to zawsze możesz podać logii.

https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1044160.html

0
  • #7 20 Sty 2010 15:43
    764275
    Użytkownik usunął konto  
  • #8 20 Sty 2010 15:50
    DVDM14
    Poziom 35  

Jak dla mnie poczta o2.pl była, jest i będzie szajsem. A te porty wpływają tylko na wysyłanie maili(o ile masz internet z Neostrady, jak nie to nie wpływa nawet na to). Zmiana portów serwera poczty przychodzącej jest opcjonalna.

0
  • #9 20 Sty 2010 16:32
    TSSX
    Poziom 17  

Ja mam tam konto ale tylko z tego względu że oferują aliasy , tzw vacation reply i nie doklejają reklam do wysyłanych listów. Jakoś na gmail się nie przesiadłem choć chciałem gdyż małe mam zaufanie do tej korporacji indeksującej wszystko w internecie. Natomiast w ilości wysyłanych reklam to o2 bije na głowę wszystkie inne serwisy, dlatego polecam ściągać pocztę przez klienta i ustawić sobie dobre filtry.

0
  • #10 20 Sty 2010 17:35
    Yoper
    Poziom 2  

Mam Outlook Express.
    Na pewno nie ma problemu z klientem pocztowym bo przez IE, Lisa i Opere też nie mogę się zalogować. Dołączam logi z OTL, a z GMER'a nie mogę bo wyskakuje mi błąd i zamyka aplikację. Dodam jeszcze że skanowałem kompa Kasperskym, G-Data oraz Spyware Doctorem i wszystko na aktualnych bazach. Jeżeli wykryło wirusy itp. to usunąłem ale problem pozostał.

P.S Nie róbcie oftopu o tym jakie o2 jest słabe i gmail rox.

0