Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

zmieniarka Blaupunkt CDC2 z Vectry - jak wyciagnąć?

20 Sty 2010 10:22 2517 3
  • Poziom 10  
    Mam problem ze zmieniarką Blaupunkt CDC2 podłączona do Philipsa CCR600 w moim Oplu Vectrze B - nie wiem jak ja wyciągnąć żeby sprawdzić połączenie kabli bo nagle przestała mi działać i na wyświetlaczu jak przełanczam z radia na zmieniarkę pojawia sie napis ER-CDC.
    Jak ja wyjąc ze schowka pasażera?
  • Poziom 22  
    nie wiem czy dobrze pamiętam, ale jeżeli jest ona przy lewej ściance schowka, to wystarczy odkręcić prawy uchwyt i wysunąć w prawo i do siebie. Czy odłączałeś akumulator ?, może tylko trzeba wklepać na nowo kod i będzie działała. Pzdr
  • Poziom 10  
    Akumulatora nie odłączałem więc kodu nie trzeba wklepywać (gdyby potrzebowała kodu widniałby napis CODE przy przełączaniu z radia na zmieniarkę) a widnieje tylko napis ER-CDC. Od wczoraj gdy grzebałem trochę przy radiu (sprawdzałem połączenia kabli) widnieje napis CHECK 1 i non stop zmieniarka "trzaska" w środku jakby szukała płyty.
    Wyciągnąłem radio bo myślałem że może jakiś kabelek się poluzował ale radio było wsadzone w kieszeni a jak wyciągnąłem kieszeń to jest tam tylko "kość" wpinana do kieszeni więc nic nie sprawdziłem bo kable są dobrze poizolowane więc nie chciałem się pchać.

Jeśli chodzi o wyciągnięcie zmieniarki to nie jest ona z lewej strony schowka tylko zajmuje cały schowek od pasażera i nie ma tam widocznych żadnych śrubek i w dalszym ciągu nie wiem jak się ją wyciąga
  • Poziom 36  
    Musisz odkręcić schowek i dopiero póżniej odkręcić zmieniarkę.