Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jak odpalić chrysler 2,5 CRD

20 Jan 2010 18:26 3578 4
  • Level 9  
    Witam
    Posiadam chryslera Voyager 2,5 CRD z 2003r.
    podczas jazdy zgasł mi silnik i auto stanęło , chciałem go ponownie odpalić ale już nie mogłem na zegarach zapaliła się czerwona kontrolka i nie kręci rozrusznik po przekręceniu stacyjki niema kontrolki grzania Świec żarowych i nie słyszę pompy paliwowej w baku, dodam że rozrząd jest cały , próbowałem zamykać dźwi i otwierać z pilota zdejmowałem klemę i też nic po podłączeniu kompa , komputer nie widzi silnika. bezpieczniki sprawdziłem są wszystkie dobre , na krótko to rozrusznik chodzi i jak przekaźnik od pompy paliwa zwarłem to paliwo podaje na listwę.
    A może to nie immobilizer ???? auto holowałem do domciu
    Proszę o pomoc:!:
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Level 9  
    jezeli komputer nie widzi silnika to na moj gust albo padl sterownik silnika albo polaczenie immo nie tnie rozrusznika tylko elektrozawor w 2.5crd
  • Level 16  
    A jest zasilanie sterownika?
  • Level 39  
    "jak przekażnik od pompy zwarłem to podaje paliwo na listwę" wystarczy to przeczytać aby stwierdzić, że nie ogarniasz tego silnika. Poszukaj fachowca który się na tym zna, będzie taniej. Komputer nie widzi silnika, jakim sprzętem to podpinasz.
  • Level 9  
    potrzebny schemat voyager 2,5 crd 2003rok.