Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Internet WiFi z kablówki Vectra + router Belkin

21 Sty 2010 13:50 3382 1
  • Poziom 10  
    Witam,posiadam internet z kablówki vectra,w umowie mam mozliwosc podpiecia dwóch komputerów,wiec postanowiłem zrobic siec wifi dla potrzeb własnych,zakupiłem router belkin z biedronki,ustawiłem siec wifi,kabel z modemu podłaczyłem do routera,w routerze poustawiałem wszystko za pomocą kreatora,no i miałem wifi w całym domu,dopóki na chwile nie wyłaczyli prądu,tu zaczeły sie problemy,internet zniknął,tzn laptop łaczy sie z roterem ale jest napisane ze połaczenie ma ograniczona łącznosc,zadzwoniłem do kablówki gosc kazał mi bezposrednio podłaczyc laptop do modemu,no i internet jest,ale jak podłacze kabel z modemu do routera to internetu juz brak,na pewno w kabłowce mają moj mac laptopa przypisany,i po wyłaczeniu prądu ładuja sie ustawienia pocztkowe i dlatego pewnie modem z kablówki po wyłaczeniu prądu ignoruje mojego routera,ale na początku było wszystko ok,czy po kazdym wyłaczeniu prądu musze od nowa ustawiac router?

Jest dostępna opcja - "Pisownia". Proszę z niej skorzystać.
    yonnie
  • Poziom 17  
    Nic nie piszesz jaki model tego Belkina, chyba w większości można klonować MAC
    zapisać ustawienia i gotowe brak prądu nie ma wpływu na twoje ustawienia.