Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

zamarzanie amortyzatorów audi 80

21 Sty 2010 19:09 1986 9
  • Poziom 9  
    Witam kiedy spada temperatura poniżej -10 automatycznie zamarza jeden z amortyzatorów i koniec jazdy.Czy to jakaś poważna usterka trzeba wymieniać amortyzatory i co jest tego przyczyną
  • Poziom 9  
    Samochód jest sztywny zero amortyzacji na to koło.Przechyla sie czasem w taki sposób jak low raider
  • Poziom 32  
    Miałem kilka takich przypadków, auto sztywne wręcz obniżone jak coś w rodzaju wiejskiego tuningu, oczywiście tylko wymiana na nowe.
  • Poziom 9  
    A tak z czystj ciekawości co tam sie stało?
  • Poziom 12  
    Mam podobny problem w nubirze, a co gdy na testerach sprawność amortyzatorów wychodzi pow 84 i 86 procent? Czyli jak mnie poinformowano to amorki sa sprawne?
    Dzięuję za odpowiedź.
  • Poziom 32  
    Tak sprawne, dopuszcza się do 30 % różnicy przyczepności między kołem lewym i prawym.
  • Poziom 33  
    Michu10 napisał:
    Tak sprawne, dopuszcza się do 30 % różnicy przyczepności między kołem lewym i prawym.

... oraz sprawność pojedynczego więcej niż 30%.
  • Poziom 11  
    czesto sie tak dzieje ale moim zdaniem jak sie ociepli to moze wroci to do normy? teleskopy pod klapa bagaznika tez padaja ale potem gdy jest cieplej zaczynaj prawidłowo funkcjonowac
  • Poziom 33  
    Zimą dopuszczalne jest, że amortyzator "przymarza", choć nawet przy -20 po kilku/kilkunastu kilometrach przejechanych powinny już pracować normalnie.