Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

Opel Corsa C 1.7 D isuzu ogrzewanie

21 Sty 2010 22:11 9575 10
  • Poziom 19  
    Mam ma造 problem z ogrzewaniem,auto pokonuje oko這 20 km a w kabinie zimno.sprawdzi貫m w篹e ma造 obieg ciep造 ale nie gor帷y,du篡 obieg zimny .Sprawdzi貫m termostat otwiera si przy oko這 90 stopni.Temperatura na wska幡iku oko這 50 stopni.Dlaczego tak s豉bo si ten silnik dogrzewa. co wy na to.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemy郵e dzi i jutro. Zarejestruj siza darmo.
  • Poziom 10  
    silniki te ogolnie nie lapia duzej tem sprawdz czy centralka nie jest zapowietrzona i czy obieg jest dobry. grzanie w tych silnikach w kabinie jest raczej dobre
  • Poziom 11  
    Witam, pod陰cze sie do tematu. Zmieni貫m ju na 3 termostat i na 3 czujnik temperatury strza趾a przy -10 stopni mrozu ledwo sie podnosi a w samochodzie letnie powietrze, nawet nie ciep貫. Latem wska幡ik pokazuje 85 stopni te nie zawsze. Temperatura silnika spada jak zmniejsze obroty silnika. Jestem bezsilny bo nigdy w 瘸dnym samochodzie nie mia貫m takich cud闚. Moze kto mia podobny przypadek. Prosze o wasze podpowiedzi i opinie jak to jest u was.
  • Poziom 17  
    3 termostat? A jak wskaz闚ka ju Ci si podniesie powiedzmy masz te 60-70 stopni dotknij ch這dnicy i daj zna czy zimna czy mo瞠 letnia.
  • Poziom 11  
    70 stopni osi庵a, ch這dnica zimna, mo瞠 w tym samochodzie wcale nie potrzebna ch這dnica
  • Poziom 17  
    Jak jest du篡 mr霩 i masz intensywne ogrzewanie kabinowe w陰czone mo瞠 nie doj軼 do 90.
    Przy takich temperaturach jak dzis - blisko zera mi dochodzi do 90 wskaz闚ka po 10km jazdy w miescie.
    Je瞠li w taki dzie jak dzi wskaz闚ka Ci nie dojdzie do 90 i wska幡ik wskazuje prawd to cud闚 nie ma, termostat musi przepuszcza. Kupi貫 markowy czy najta雟zy?
  • Poziom 11  
    U mnie nie dochodzi po 20 km jazdy po mie軼ie, ma這 tego spada jak jade na 4 lub 5 biegu i zmniejsze obroty, chyba, 瞠 pi逝je na 2 biegu. Termostat gatesa ostatni, tani nie by ale przedtem mia貫m 2 innej firmy po pare dni u篡wane i nic, cuda si zdarzaj jednak.
  • Poziom 9  
    Witam mam taki sam problem w tym Oplu wszystko by這 super do p鏦i nie przysz造 mrozy wog鏊e temp. sie nie podnosi豉 za豉ozy貫m inny termostat bo ten by zapsuty na bank, chwile dzia豉這 tylko raz skaz闚ka skaka豉 a raz nie. Za這zy貫m lepszy termostat jeszcze raz temperature z豉pa 88 a powinien 92 dzia豉這 dzie i znowu grzeje delikatnie a skaz闚ka sie nie podnosi. Dzi bede rozbiera to jeszcze raz bo cud闚 nie ma nie mozliwe 瞠 cos z elektryka. Czytalem tu na forum 瞠 moze nagrzewnica jest zatkana nic bede patrzy i szuka. Jak by ktos mia jakies inne pomys造 to czekam na info. Ja tez dam zna.
  • Poziom 17  
    Bz znaczenia czy 88 czy 92. Co tu si nie zgadza. Grzeje w kabinie delikatnie , a wskaz闚ka si nie podnosi i termostat trzyma. Gdzies to cieplo musi ucieka. Jak nie przez nagrzewnice to przez ch這dnice.
    Jak nagrzewnica zapchana to temperature powinien z豉pa.

Nastaw nawiew na zimny wy豉cz wentylator i powiedz po jakim czasie ci dojddzie do 90. I jaka temp na zewn徠rz by豉.
  • Poziom 9  
    Termostat by dobry.Po wpieciu komputera okaza這 sie 瞠 jest b豉d czujnika temperatury ruszy貫m wtyka i po skasowaniu b貫du skaz闚ka skoczy豉 i auto zacze這 grza tylko znowu b豉d wyskoczy po jakim czasie musze wymieni czujnik i skasowac b陰d wiec na to wychdzi 瞠 nic nie daje sama wymiana czujnika na to wychodzi ze jest to taki skomputeryzowany sprz皻 瞠 bez kompa ani rusz :)
  • Poziom 24  
    patlyk napisa:
    po skasowaniu b貫du skaz闚ka skoczy豉 i auto zacze這 grza

W takie cuda to chyba nikt Ci nie uwierzy.