Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka mastercook pf2-500 - podłączenie programatora

olomaj 22 Sty 2010 20:21 3765 8
  • #1 22 Sty 2010 20:21
    olomaj
    Poziom 9  

Pralka mastercook pf2-500 .Kupilem programator w sklepie internetowym, styki ma w innych miejscach bo ponoc pasuje do trzech typow pralek.Stary progr. mial mostek na styku nr E4 i F3 na nowym go nie ma.Nowy nie ma styku E4.Jesli ktos wie jak prawidlowo go podlaczyc to bardzo prosze o pomc.

-1 8
  • Pomocny post
    #2 22 Sty 2010 22:09
    pawel12
    Poziom 19  

Ciekawe ,czy na pewno jest on zamiennikiem do tej pralki . Napisz dokładny typ programatora w swojej pralce i typ tego nowego ,albo zrób zdjęcia nalepek. Jak w Mastercooku były programatory ze zmienionym rozstawieniem styków ,to była z nimi rozpiska ,ale to było parę lat temu . Podaj dane obydwu .Powinny się zaczynać na L20.....

0
  • #4 01 Lut 2010 18:43
    olomaj
    Poziom 9  

Witam ponownie. Udalo mi sie podlaczyc zamiennik programatora w mastercook pf2-500
    Schemat zalaczony na elektrodzie pasuje do tej pralki,tylko trzeba przerobic instalacje wedlug tego schematu.Mam tylko problem jak ustawic programator do blachy mocujacej patrzac od prrzodu pralki.
    Prosze o podpowiedz. Z gory dziekuje i pozdrawiam.

1
  • #5 01 Lut 2010 19:18
    cezet
    VIP Zasłużony dla elektroda

Ustaw tak programator aby pokrętło pokrywało się z pkt. STOP.

0
  • #6 01 Lut 2010 21:22
    olomaj
    Poziom 9  

Na pokretle sa 3 punkty stop. Jak ustawic bok programatora gdzie jest podlaczenie
    wiazki przewodow.Ustawiam go na pare sposobow i nie zgadzaja mi sie programy ktore on wykonuje z oznaczeniami na pokretle.Zapomnialem sobie zaznaczyczyc jak byl ustawiony stary programator.
    Za podpowiedzi z gory dziekuje i pozdrawiam.

0
  • #7 01 Lut 2010 21:29
    cezet
    VIP Zasłużony dla elektroda

Ustaw na programie od 1 a przed 2 ma załączać się pompka.

0