Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

RENAULT LAGUNA 1.6 16v 98r. nierówna praca silnika

mati1watek 23 Sty 2010 09:45 4996 2
  • #1 23 Sty 2010 09:45
    mati1watek
    Poziom 9  

Siemano z rana. Od jakiegoś czasu jestem przypadkowym posiadaczem owej marki auta. Niestety z tym się wiążą problemy. A więc do rzeczy, przedstawie cała sytuację i oczekuję owocnej odpowiedzi:

mniej więcej pare dni temu wybyłem do szkoły laguną, ale co okazało się że droga była zasypana, więc sie zakopałem. Pa jakimś czasie ojciec przyjechał traktorem i mnie wyciągnął, a że mieszkam dalego od "cywilizacji" to holował mnie przez pola dobre 2 kilometry. potem pojechałem na stację, (spóźniłem się na pociąg) i wróciłem do domu (droga już była odśnieżona).

Za ok 30 min od powrotu wybrałem się samochodem spowrotem do szkoły ale tym razem całą drogę chciałem przebyć samochodem, więc kiedy wyjechałem zauważyłem że samochód szarpie, byślałem na początku że śniegu się dostało pod skrzynię i dlatego, więc się zatrzymałem, sprawdziłem, i co mnie zanie pokoiło że silnik nie równo pracuję. Więc odłożyłem to na później i pojechałem, a następnie wróciłem. Ach, kiedy jechałem po "lepszej" szosie ponad 100km/h to samochud zachowywał się normalnie, ale kiedy na mniejszym biegu to szarpał i to na każdym.

Bardzo proszę o pomoc w tej sprawie, bo nie mam pojęcia czy brać się za rozbieranie, bo podejżewam wtryski się zapchały czy też może śniegu się dostało GDZIEŚ i komputer się przestawił..

Czekam na odpowiedź. maT

0 2
  • #2 24 Sty 2010 14:35
    mati1watek
    Poziom 9  

A może woda się dostała do filtra z paliwem po tej sytuacji i zamarzła dlatego słabo przepuszcza, czy coś...

0
  • #3 24 Sty 2010 18:10
    jerzyf
    Poziom 22  

Może któraś cewka wysokiego napięcia?.

0