Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HERTZ ES300 co o nim myslicie?

23 Sty 2010 16:42 1122 5
  • Poziom 8  
    Witam, mam zamiar zbudowac skrzynke na dwa glosniki. Mysle zeby wlasnie wstawic te hertze. macie lepszy pomysl? na cala tube chce wydac 1000zl. Chce miec czysty dzwiek
  • Poziom 36  
    Czystego dźwięku one Ci nie dadzą, grają mocno ale jakościowo już nie. Szukał bym coś lepszego, jaka muzyka, jakie auto i czym to zasilisz?
  • Poziom 42  
    Typowy zamulacz do wolnych bitów żadna rewelacja, w dodatku jest wymagający co do zasilania.
  • Poziom 9  
    Witam, tak się składa miałem dwie sztuki ale 15''. Zasilałem dobrym piecem, dwie sztuki to jest już naprawdę bardzo mocno, wadą tych głośników to to że grają jak muły, zejście jest niesamowite, przy dwóch sztukach nie można wysiedzieć. 12'' też zagrają bardzo mocno ale sztywno moim zdaniem, do tyś brał bym coś innego, lepszego.
    Dodam że te hertze przyjmą spokojnie i 400W na głowe, ja swoim dawałem znacznie więcej i jeden poszedł z dymem. Nawet myślałem wystartować w zawodach, miałem dobry wzmacniacz więc miałem szanse, myślę że 140db spokojnie na 2xes idzie wycisnąć.
  • Poziom 40  
    Te hertze to z którego roku?Te starsze to niskiego basu nie miały lepsze były 25cm.Ale za to ciśnienie duże.
  • Poziom 12  
    Bierz RE Audio chociażby SR-10, SR-12 używka bo teraz jest SRx-12