Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Alarm w Rover 620 nie działa

tomekmazepa 23 Sty 2010 23:00 1836 5
  • #1 23 Sty 2010 23:00
    tomekmazepa

Poziom 15  

Witajcie
    Kupiłem sobie niedawno auto marki Rover 620 i mam takie pytanie bo jest tam alarm tylko ze nie chce się uzbrajać i nie wiem co mam z nim zrobić kierunki mrugają zarówno przy zamykaniu jak również otwieraniu drzwi z kluczyka gdyż nie posiadam pilota(drzwi się zamykają otwierają alarm na nic nie reaguje i się nie włącza) i mam do was pytanie da się taki alarm naprawić czy prościej jest kupić nowy i założyć jeśli nowy to czujki mogą zostać stare czy trzeba wszystko wymieniać na nowe z góry dziękuję i pozdrawiam

0 5
  • #2 24 Sty 2010 09:48
    Ireneo
    Poziom 40  

Pilot masz jakiś do niego?

0
  • #4 05 Lut 2010 12:54
    aquarius72
    Poziom 9  

Jeśli kierunkowskazy migają przy zamykaniu drzwi kluczem to raczej alarm się uzbraja. W Roverach nie ma potwierdzenia sygnałem dźwiękowym.

0
  • #5 05 Lut 2010 15:14
    mczapski
    Poziom 38  

Ale coś więcej o tym Roverze? Alarm alarmem, czy silnik uruchamia się? Jako, że część Roverów ma alarm nierozerwalnie połączony z immobiliserem oraz centralnym zamkiem i uruchamiany wyłącznie pilotem. Czyli może masz wyłączoną funkcję immobilisera.

0
  • #6 07 Lut 2010 19:15
    tomekmazepa

Poziom 15  

silnik mi się odpala normalnie oraz wszystko działa tylko chodzi mi o podłączenie pilota gdyż nie posiadam pilota i otwieram auto z klucza a chciałbym pilotem jeśli chodzi o funkcję immo to nie wiem czy jest włączona czy nie bo nigdy nie sprawdzałem

0
  Szukaj w 5mln produktów