Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

FORD Blaupunkt NAVI TravelPilot

commor 20 Lip 2004 15:54 7285 4
  • #1 20 Lip 2004 15:54
    commor
    Poziom 25  

Witam!
    Czy może ktoś z koleżanek :D lub kolegów wie jaką zmieniareczkę można zastosowac do takiego radyjka jak w temacie (bądź na załączonym foto)?
    Dla ułatwienia dodam, że podłączona zmieniarka Blaupunkta A08 przez to cudo nie była widziana...
    Radio co nietypowe dla Forda posiada złącze ISO, a na zmieniarkę typowe (właśnie dla np. Blaupunkta) miniISO.
    Radio to radio ale i pojazd posiada fabrycznie złącze ISO (!)
    Samochód został ostanio sprowadzony z Niemiec.
    Dzięki z góry za wszelkie sugestie.

Pozdrawiam
    commor

0 4
  • #2 20 Lip 2004 22:14
    djlj24
    Spec od car audio

AUX w menu masz wyłączone?

0
  • #3 21 Lip 2004 09:35
    commor
    Poziom 25  

Zmieniarkę miałem raptem 10 minut - wetknąłem i nie poszło.
    Włączałem i wyłączałem radyjko wraz ze zmieniarką, odłączałem i przyłączałem od nich zasilanie - bo tak Blaupunkty lubią, ale niestety nic nie wskórałem.
    Fakt - faktem za bardzo w menu radyjka nie "grzebałem".

0
  • #4 12 Paź 2007 15:06
    Marunio
    Poziom 15  

Mam taki sam problem. Dokładnie to samo radio i zmieniarka. Proszę kolegę djlj24 o podpowiedź jak dojść do tej opcji menu właczającej AUX. Pozdrawiam

0
  • #5 12 Gru 2009 12:09
    bigdaaddy
    Poziom 10  

Mam podobny problem. Podłączałem zmieniarke A05 i A08 pod to radio i cały czas przełączenie na zmieniarkę w radiu było zablokowane, tzn jest taka kłódka przy tej opcji. Czy może ktoś wie jak to odblokować, czy może po prostu te zmieniarki nie pasują. Jeszcze jedno, czy można do tego radia podłączyć jakieś wejscie AUX i czy to zadziała?

0
  Szukaj w 5mln produktów