Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

problem z daewoo matizem (chyba coś z elektryką)

24 Sty 2010 20:47 1669 7
  • Poziom 9  
    witam chciałem sie was poradzić.
    wydaje mi sie ze problem leży po stronie elektroniki...
    Auto po włożeniu kluczyka i przekręceniu go kręci normalnie rozrusznikiem lecz nie odpala i do tego nie świecą sie ŻADNE kontrolki. akumulator jest ok. kupiłem to auto w takim stanie a poprzedni właściciel odstawił je za garaż 4 miesiące temu i po tych 4 miesiącach nie chce już odpalić. powiedział też ze auto ma fabryczny immobilizer i otwieranie zamka z kluczyka... kiedyś zgubił jeden kluczyk razem z brelokiem od otwierania zamka i nie mógł otworzyć i odpalić auta i jakiś elektryk coś po majstrował aby mógł dalej jeździć.
  • Poziom 29  
    ale to po włączeniu zapłonu nie świeca kontrolki
  • Poziom 23  
    Sprawdź najpierw wszystkie bezpieczniki, czy wszystko jest podłączone, kostki wtyki itp.
  • Poziom 9  
    po przekręceniu zapłonu wtedy kiedy powinny sie świecić to żadna z nich sie nie świeci. Wszystkie bezpieczniki itp sprawdzałem.
  • Poziom 9  
    no poradźcie cos jeszcze. na tablicy zadna kontrolka sie nie swieci migacze są swiatła działają itp.... sprawdzilem swiece i na każdą świece nie dochodzi iskra
  • Poziom 16  
    Jesli auto stalo 4 mies to jest mozliwosc ze jakies gryzonie narobily zamiesznia w instalacji ,sprawdz dokladnie instalacje pod maska bo do srodka to raczej by sie nie dostaly.
  • Poziom 22  
    Immobilizer został skutecznie odcięty ale tylko do pierwszego rozłączenia akumulatora.
  • Poziom 9  
    wiec co zrobić aby całkowicie go wywalić??