Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[PRZYJMĘ] Warszawa - Inicjatywa Grupki Muzyków - Czytaj

Korsarz022 25 Sty 2010 00:04 717 2
 • #1 25 Sty 2010 00:04
  Korsarz022
  Poziom 9  

  Grupa zawiązała się stosunkowo niedawno i naszym celem jest open source'owe tworzenie instrumentów muzycznych oraz akcesoriów muzycznych. Wzajemna pomoc oraz spotkania raz na tydzień-dwa. Do marca będziemy dysponować własną pracownią do której każdy będzie mógł przyjść, nauczyć się czegoś ciekawego, skonsultować swoje pomysły z innymi pasjonatami, popracować, pograć :)

  Myślę że inicjatywa jest pozytywna. Bazujemy na otwartej społeczności i informacji społecznej oraz datkach w postaci sprzętów (uszkodzonych, sprawnych.. każdych - elementy można w twórczy sposób wykorzystać)

  Oto nasz blog.
  http://audioawangarda.blogspot.com/

  Dopiero zaczynamy.

  Proszę moderatora o przyklejenie tematu i nie usuwanie go.
  Zadanie forum jest bardzo podobne, tyle że nie umożliwia realnego kontaktu i możliwości rozwoju tym którzy nie mają odpowiednich narzędzi i warsztatu. My dążymy do stworzenia warunków więc proszę, nie zduszajcie takich inicjatyw w zarodku.

  Zapraszamy do współpracy każdego fascynata elektroniki a przede wszystkim muzyki, który mieszka w Warszawie :)

  Caps Lock w temacie a regulamin, proszę poprawić!
  [_P_]

 • #2 25 Sty 2010 11:07
  miono
  Poziom 15  

  Za nim zaczniecie zasypywać internet o swoich szczytnych celach zróbcie coś najpierw. Ostatnio panuje moda na zasypywanie informacjami o super fajnych inicjatywach a kończy się na tym, że zostaje stworzona strona internetowa oraz zasypanie wszystkich portali adresem do tej strony a potem rozchodzi się wszystko po kościach. Chciałbym się mylić ale życie pokazuje, że niewiele takich inicjatyw przechodzi od spamowania i dywagowania do realizacji swoich założeń.

 • #3 25 Sty 2010 13:39
  Korsarz022
  Poziom 9  

  Spokojna głowa :)

  Tworzę trzon zarządzający Wolnych Konopi (reprezentuję protestsong) więc w działaniach społecznych mam doświadczenie. Najważniejsze to zaangażowanie ze strony ludzi, chęć współtworzenia idei, pomocy nawet drobnej. Bo co to jest, poszukać po piwnicy jakiś starych gratów - u mnie leżą i się kurzą a komuś mogą się przydać (można wstawić na portal www.piggy-box.pl) albo można wydrukować broszurkę i powkładać do skrzynek pocztowych na mojej klatce schodowej.. opcji pomocy jest cała masa. W tym roku zakładam oficjalnie fundację więc możliwości też będzie więcej, narazie wszystko związane z tą grupą (planów działania w niej jest więcej) pokrywam sam z własnej kieszeni, szukam innych którzy chcieliby połączyć siły :) Teraz takie czasy że lepiej się jednoczyć niż dzielić, więcej można w ten sposób osiągnąć nawet dla samego siebie.