Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mercedes Grundig 4000 A

20 Lip 2004 22:00 1730 9
  • Poziom 11  
    kto pomoże drgnąć to radyjko procek motoroli 68pin nawet nie wiem jaki typ czy hc 05 czy hc 11 byc moze inny jakby ktośmiał coś takiego to proszę o podpowiedź.
    jezeli to nie jest hc 05 i hc 11 to jak podłączyć interfejs i jak go odczytać bo z kodem to sobie powinienem poradzić gdzieś go znajdę.
  • Spec od car audio
    ... znajdziesz jak się skasuje proc??
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 24  
    Z tym stwierdzeniem: "na pewno nie wykasujesz pamięci", to bym uważał. Spotykałem fabrycznie zabezpieczone Soundy4000.
  • Spec od car audio
    ojoj a co ma pcbug do kasowania czy nie kasowania procka . Jak hc11 jest zabezpieczona to podanie masy na mod b czyli wymuszenie pracy modemowej kasuje eeprom i po tym sie dopiero komunikuje.co do popracowania na pc bugu uzywam go z 6 czy 7 lat czy to malo czy duzo to nie wiem , wiem natomiast ze nie od niego zalezy skasowanie eeprom

Z Powazaniem ARTTOO
  • Spec od car audio
    i zas na gotowca !!! Przeciez w grundigu jak i w wielu innych radiach sa w eepromie ustawienia czulosci tunera co bedzie jak radio sie wlaczy ale nigdy sie nie zatrzyma na zadnej stacji!Bedziemy slali wszystkie pliki co mamy do tego modelu? A moze zdradzimy jak sie ustawia ta czulosc z poziomu serwisowego trybu?Ja bym najpierw zainwestowal w polecany sprawdzony sprzet a dopiero wtedy bral sie za radyjka z zabezpieczonymi procesorami
  • Poziom 11  
    dzieki wszystkim za pomoc udało sie radyjko hula