Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak ustawic HPB-1502 pod Lanzara MAX 12

25 Sty 2010 19:30 1385 11
  • Poziom 10  
    Moje pytanie brzmi czy na dwoch lanzarach max12 podlaczonych do tego wzmaka (wiadomo ze nie na mostku) wzmacniacz mozna ustawic na max ?
  • Poziom 17  
    To daj go na mostek bo wtedy ma te 250W RMS bo jak podepniesz normalnie to na kanał masz 175W RMS przy 4Ω oczywiście. A Lanzarek ma 250W RMS.

Ja mam ustawione na 40Hz i na LP sam bass a resztą steruję radiem Kenwood KDC W-4044UA
  • Poziom 10  
    no tak ale ten wzmak nie jest stabilny w 2ohm
  • Poziom 17  
    Ale Lanzara podepnij na 4Ω, masz większą kontrolę nad nim, a nie tracisz na tym nic kolego. Acha bo ty masz 2 Lanzary. Oj wzmak będzie trochę słaby i nie uusłyszysz tego co chcesz usłyszeć z tych głośników.
  • Pomocny post
    Poziom 35  
    Kolega ma 2lanzary.. Na jednego przypadnie ze 130W bo tyle on ma na kanał. Zabijesz je zniekształceniami jak podkręcisz na full.
  • Pomocny post
    Poziom 17  
    Lepiej pomyśl nad jakimś wzmacniaczem co ma te 250W RMS na kanał lub monobloka 500W RMS na 4Ω.
  • Poziom 10  
    ok. dopiero go kupilem to pomecze sie z nim troche i poszukam sinusa1500
  • Poziom 35  
    Ale co chcesz wiedziec ? ? Dasz rade 2 lanzary spiac w 4ohm ? Chyba nie ! Wzmak jest slaby i mulasty z mikrokontrola nad glosnikiem on w mostku ma moze z 400wat choc nawet to trudno stwierdzic bo taka jak SL1500 ma DF ponizej krytyki na kanal ma pewnie okolo 120-150 wiec za malo dla lanzara , tak niestety jest jak sie kupuje zupelnie nie dopasowane klocki moja rada dla ciebie to schowac do szafy jednego lanzara i podpiac tylko jednego dostanie swoja moc i bedzie dobrze bo jeden dobrze zasilony glosnik zagra poprawniej niz dwa nie dowatowane a co do SL1500 to rownie zly wybor jak carpower
  • Poziom 35  
    Sla1500 do lanzara by mógł być, tym bardziej że jest za 500zł, tzn był jakieś 3dni temu jeszcze. Ale mozna kupić carpower 1/1000 za 700zł i gra lepiej od sla.
  • Poziom 10  
    oki narazie zostane z tym bo jak juz kupilem to niech pogra troche . Zobaczymy jak zachowa sie w aucie , narazie zimno to i montaz odpada .
    Z efektów w domu to nie jestem zadowolony.
    Dzieki wszystkim za odp.
  • Poziom 35  
    Jak to twoj pierwszy sprzet to pewnie i tak ci sie spodoba ;) A mrozu sie nie boj ;) W zeszlym roku wygluszalem przy -5 drzwi na dworze kleczac na sniegu :)