Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Fabryczny wzmacniacz VW T5 2004 potrzebny schemat kostek

bmw_e36_coupe 25 Jan 2010 19:46 3396 2
 • #1
  bmw_e36_coupe
  Level 21  
  Wymieniłem w VW T5 fabryczną jednostkę na nawigację Audiomedia i muszę również wymienić wzmacniacz gdyż fabryczny jest sterowany Canem i nie da rady go odpalić z innej stacji. Chcę podłączyć wzmacniacz Soundstream STL4.320 który posiada wejścia High-Input i aby nie prowadzić sygnałówek potrzebuję schemat obydwu kostek, które są przy fabrycznym wzmacniaczu aby móc podłączyć SS po wysokim i dalej fabryczną instalacją głośnikową do głośników. Ma ktoś może taki schemat?? Chodzi o taki fabryczny wzmacniacz:

  link

  Zastanawiam się jeszcze czy jak podłączę tego Soundstreama po wysokim to czy kabel remote będzie mu potrzebny do włączenia się czy jak dostanie prąd na High-Input to sam zaskoczy?? Próbował ktoś??

  Z góry dzięki!!!
 • #2
  sanders156
  Level 35  
  Poszukaj , Sam Naprawiam vw T5 , na koncu podrecznika o ile pamietam byly rozne schematy , moze rada nie konkretna ale jak nie masz innych pomyslow to poszukaj tam
 • #3
  bmw_e36_coupe
  Level 21  
  Rozgryzłem kostki sam (w zasadzie po części, bo nie wszystkie piny udało mi się zidentyfikować) postaram się jutro wrzucić schemat. Fabryczny wzmacniacz załączany jest Canem i podpięty dodatkowo pod procesor Nokia DSP, który tnie pasma każdego z głośników. Nie udało mi się niestety go wykorzystać i wmontowałem SS Stealth 4.320 ale nie po wysokim, bo nie znalazłem w kostce prądu po głośnikowych (może przed procesorem bym znalazł ale odpuściłem i poszło klasycznie po chinchach). Jutro walczę w Canbusem do sterowania z kierownicy. Patent dziwny bo adapter przesyła sygnał bezprzewodowo do czujnika pilota radia (Audiomedia).