Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Car audio do Audi A3 do 400 zł

25 Sty 2010 20:23 2357 10
  • Poziom 10  
    Witam

Chcę zrobić sobie jakieś "ludzkie" głośniki w samochodzie :) Był zestaw fabryczny z radiem od audi, ale niestety handlarz sobie wybebeszył wszystko i nie pozostało zupełnie nic :/

Chcę 2 głośniki w drzwi, 2 gwizdki (tak to chyba się nazywa :) ) i dwa w boczki z tyłu- auto jest 3 drzwiowe.

Posiadam radio LG LAC-2900RN więc jeśli jako tako by podołało to by było bardzo fajnie :) Radio jest bez wyjścia na wzmacniacz, ale docelowo i tak nie chciałbym go montować.

Pomożecie ;) ?
  • Poziom 36  
    Tam są 13cm w drzwiach z przodu?
  • Poziom 10  
    według mojej opinie dla ciebie najlepszym rozwiązaniem będą helixy ale poczytaj jeszcze na forum o głośnikach innych firm. Tutaj dodam, że mówisz o głośnikach bez wzmacniacza bo jeżeli ze wzmacniaczem to troszke inne głośniki
  • Poziom 23  
    Moim zdaniem za 400 zł to szału nie zrobisz. Może wystarczy na dobre głośniki przód + tweetery + zwrotnica np. Hertz lub Helix.
  • Poziom 10  
    Szuler17 masz rację szału nie zrobi jednak jeżeli ma tam pustkę i ma tylko 400 zł to najlepsze beda helixy tak jak pisaliśmy. Innych firm ja nie polecam bo bez wzmacniacza szkoda ich montowac i szkoda kasy na to.
  • Poziom 10  
    Są wrzucone jakieś padaki z przodu chyba w ramach rekompensaty wyjęcia lepszego sprzętu :p Co do wielkości z przodu- siedzą tam 13 tki.

Możecie podlinkować jakiś zestaw z tego helixa ? ;)
  • Poziom 10  
    a czy te gwizdki z kompletu nie beda pasowaly w Twoje drzwi ?
  • Poziom 15  
    na tył to możesz dać chętna laskę ;-) zamontuj dobry przód i zapomisz o tyle.