Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Yincheng jc50q zgasł i nie odpala

25 Jan 2010 21:32 1446 11
  • Level 9  
    Zgasł mi jincheng i nie odpala, na początku jak zgasł i odpaliłem go, to chodził na niskich obrotach, jak na wysokie dawałem to gasł. Teraz wcale nie pali, nie wiem co z nim jest.
  • Level 24  
    No jesli na wysokich gasł to moze gaznik zasyfiony albo inna przyczyna wiadomo zimno teraz i to niezle moze wina benzyny kiedys wstaje rano ide odpalic motorek patrze a tu lód w filtrze wiec obejrzyj przewody sprawdz czy przy gazniku jest paliwo no i iskre by sie przydalo sprawdzic. Wiec zacznij od podstaw swieca sprawdzenie iskry potem czy paliwo dochodzi i wtedy dalej dzialaj
  • Level 9  
    Ja myślę że to wina sprężania, bo przed tym ustawiałem zawory i może się rozregulowały. Uszczelkę trzeba zmieniać czy sylikonować, jak zdejmie się głowicę?
  • Helpful post
    Level 13  
    Witam proponuje:
    1.Sprawdzić czy jest iskra jeżeli tak to ustawić ponownie zawory i sprawdzić kompresje(spróbuj odpalić z ssaniem)
    2.Na ile ustawiasz zawory?
  • Level 9  
    na 0,05 mm
    A teraz se kupiłem cylinder 60 i zobacze czy bedzie działać
  • Helpful post
    Level 13  
    Zawory: ssący 0,05 wydechowy 0,07.
    Polecam zestaw 72ccm z głowicą
  • Level 9  
    Aha dziękuje a jak oba zawory ustawie na 0,05 to co będzie?
    Nie będzie działać .
    A Pan ma pewność że to na 0,05 i 00,7?
    Może łatwiej będzie jak będziemy pisać na gg to mój nr 4212259 .
  • Level 9  
    Motorek działa ale strzela jak tylko dodaje gazu i nie chce wejść na obroty . Pomocy!
  • Level 24  
    A rozrzad dobrze masz ustawiony ? bp chyba rozpinales jak wymieniales cylinder ?
  • Level 9  
    Tak, motor działał przez dzień, bez zarzutu, ale pod koniec jazdy zaczął strzelać. Na drugi dzień paliłem, odpalił od kopa, pochodził z 15 sekund i zgasł, później jakieś 3 razy zapalił i gasł .
  • Level 24  
    A może jakiejś śruby nie dokręciłeś, może się poluzowała, np od regulacji zaworów. Sprawdź czy wszystko ok, a potem radził bym się wziąć za układ zapłonowy, tak w ciemno, ciężko coś doradzić. Musisz sam, wszystko sprawdzać.
  • Level 9  
    już nic przy nim nie bede robił kupie sobie nowy silnik