Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Golf V Plus 2006r komenda ERROR na wyświetlaczu

Piotr-Plus 25 Jan 2010 21:38 5878 10
    Piotr-Plus
    Level 10  
    witam
    miałem problemy z odpaleniem samochodu , po wymianie akumulatora zaczął się problem
    na wyświetlaczu w miejscu gdzie był stan licznika pojawił się napis ERROR a komputer pokazuje tylko ilość kilometrów do przejechania na posiadanej ilości paliwa
    nadmienię że akumulator został wymieniony jak należy beż zamiany biegunów lub czegoś podobnego
    proszę o pomoc
    pozdrawiam
    trójmiasto temp. -18 [/b]
    fil2006
    Level 27  
    jaka jest historia Twojego auta?
    Piotr-Plus
    Level 10  
    witam
    auto kupiłem latem 2009 w Niemczech od jedynego właściciela
    samochód w stanie idealnym książka serwisowany dokładnie sprawdzony
    w serwisie niemieckim i polskim
    pozdrawiam
    fil2006
    Level 27  
    Spróbuj zdjąć klemy ponownie z baterii oczywiście przy wyłączonym zapłnie ,kluczyki przy sobie ,wpierw minusową potem plusową , zamontuj w odwrotnej kolejności wpierw plusową potem minusową odczekaj chwile i sprawdz co będzie .
    Piotr-Plus
    Level 10  
    witam
    bardzo dziękuje ale prawdę mówiąc to wolałbym dowiedzieć się od Ciebie co będzie a nie eksperymentować - nie chciałbym narobić większego bałaganu
    w piątek wybieram się na południe Polski i chyba jednak będę musiał odwiedzić serwis i pewnie zaboli
    dzięki
    pozdrawiam
    fil2006
    Level 27  
    Najprawdopodobniej problem z programem w liczniku ,polecił bym wpierw serwis i zobaczył co powie VAS jeśli uaktualni licznik to będzie najszybsza naprawa jeśli nie bęziesz musiał znależć kogoś kto się z tym bawi inną drogą niż serwis .
    Podczas uaktualnienia w serwisie może licznik całkiem przestać działać i samochód może nie zapalić wtedy serwis nie bierze odpowiedzialności na siebie bo auto nie ma gwarancji .

Dodano po 4 [minuty]:

jeśli tak się stanie nie wymieniaj na nowy tylko poszukaj kogoś kto zmieni wsad w liczniku inną drogą na pewno nie zapłcisz więcej niż kilka stow.
    Piotr-Plus
    Level 10  
    bardzo dziękuję niezła perspektywa
    pozdrawiam
    fil2006
    Level 27  
    a jeśli cię stać nie szukaj innej drogi ,jedz do serwisu .Podejrzewam że do kilku dni tutaj wrucisz :-}
    Piotr-Plus
    Level 10  
    witam
    zadałem pytanie na forum i sam na nie odpowiem
    zadzwoniłem z zapytaniem od firmy Ba Car z Sopotu a p.Jacek powiedział proszę ściągnąć z akumulatora na ok. 2 minuty klemę minusową a następnie ponownie podłączyć ja powinno być ok.
    jeżeli nic się nie zmieni zapraszam do zakładu
    Panie Jacku dziękuje pozdrawiam
    kamil II
    Level 18  
    fil2006 wrote:
    Spróbuj zdjąć klemy ponownie z baterii oczywiście przy wyłączonym zapłnie ,kluczyki przy sobie ,wpierw minusową potem plusową , zamontuj w odwrotnej kolejności wpierw plusową potem minusową odczekaj chwile i sprawdz co będzie .

przeciez koloega fil2006 wczesniej juz opisal sposob
    fil2006
    Level 27  
    Tak ale ja nie jestem FIRMA i pisze pierdoły :-} EKSPERYMENTUJE:-}