Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Canon S400 "drukowanie nie powiodło się".

beata1990 25 Jan 2010 22:14 1509 6
    beata1990
    Level 10  
    Witam,
    Nie wiem czy ten temat był już poruszany, jeśli tak to z góry przepraszam. Otóż posiadam drukarkę Canon S400 kupiłam ja jakiś czas temu była już używana. Problem jest następujący : komputer widzi drukarkę ,wysyła do niej sygnał o drukowaniu ale ta nie wykonuje czynności ani nie zgłasza żadnych problemów uniemożliwiających druk więc po chwili wyskakuje komunikat że drukowanie nie powiodło się. Co więcej po wyjęciu głowicy czy tuszy i próbie druku , drukarka również nie zgłasza żadnego problemu. Lampka kontrolna chwile świeci na zielono a następnie parokrotnie miga na pomarańczowo i ponownie chwilkę świeci na zielono. Jestem w tych sprawach zielona proszę wiec o pomoc :)
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    leeart

Level 34  
    policz ile razy miga na pomarańczowo, to jest kod błędu.
    beata1990
    Level 10  
    Drukarka zaraz po załączeniu miga raz na żółto następnie 7razy na pomarańczowo i znowu raz na żółto. Sytuacja ta powtarza się w kółko.
  • Helpful post
    leeart

Level 34  
    USZKODZONA GŁOWICA!!! Tylko wymiana na nową, sprawną pomoże koszt około 200 zł. Chyba lepiej dołozyć pare grosza i kupić cos lepszego.
    beata1990
    Level 10  
    Dzięki za odpowiedz :) Zbytnio się nie przejmuje ponieważ nie była nowa i byłam świadoma, ze możne się szybko popsuć. Będzie trzeba sprawić sobie nową.
    rys57
    Moderator
    Na pocieszenie nadałem rangę specjalną :D .
    beata1990
    Level 10  
    Dziękuje za wyróżnienie :)