Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Darmowe konto dla wszystkich użytkowników AcerFlasher'a.

26 Sty 2010 02:33 3424 27
  • GSM Product Supporter
    Chcielibyśmy podziękować wszystkim Naszym użytkownikom za miłą i owocną współpracę. Czas istnienia produktu dobiegł końca, wyznaczyliśmy nowe cele i myślę że za jakiś czas będziemy mogli zaskoczyć Was ponownie. W ramach podziękowań za współpracę wszystkim użytkownikom udostępniamy nielimitowany unlock telefonów Sagem/Vodafone.

Login i hasło które należy wpisać w sofcie:

Login: gsm-trader_pl
    Hasło: free

Pozdrawiamy.

• GSM Product Supporter
    Super sprawa ;):)
  • Poziom 21  
    Dobre podejscie do klienta:-)

Pozdrawiam

• Spec od GSM
    Extra :) inni się powinni uczyć :)

Pozdrowienia !
  • Poziom 28  
    A jak to się ma do licencji też działa czy tylko dla userów posiadających wersje na kluczu?
  • Spec od GSM
    Tu jest piekne zakonczenie projektu. Czekamy na nowe produkty.....
    Pozdrawiam
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    No to Rafał czekamy na to czym chcecie nas zaskoczyć ;)
  • Spec od GSM
    Franek a czym mozna nas zaskoczyc, :)
    Nas stare wygi forumowe :)))

Zyczmy tylko szybkich prac na niespodziankami....
  • Poziom 24  
    Szkoda, że to koniec tego projektu, ale bardzo miła wiadomość z tym loginem i hasłem. Tylko teraz dobrze by było, żeby serwer działał wiecznie, bo czasem bywa tak, że zostaje po jakimś czasie wyłączany i wtedy niestety program jest już bezużyteczny. Pozdrawiam.
  • GSM Product Supporter
    Marek09 napisał:
    Szkoda, że to koniec tego projektu, ale bardzo miła wiadomość z tym loginem i hasłem. Tylko teraz dobrze by było, żeby serwer działał wiecznie, bo czasem bywa tak, że zostaje po jakimś czasie wyłączany i wtedy niestety program jest już bezużyteczny. Pozdrawiam.

Wiecznego działania serwera niestety Ci nie zagwarantuję :) Ale póki co na pewno serwer będzie chodził non stop, chyba że dostawca netu nawali to jakieś kilkugodzinne przestoje mogą być :)
  • Poziom 23  
    Lawarov napisał:
    Marek09 napisał:

Wiecznego działania serwera niestety Ci nie zagwarantuję :) Ale póki co na pewno serwer będzie chodził non stop, chyba że dostawca netu nawali to jakieś kilkugodzinne przestoje mogą być :)

to nie lepiej to bylo puscic standalone, jak w furiousie??
  • GSM Product Supporter
    TxT napisał:
    Lawarov napisał:
    Marek09 napisał:

to nie lepiej to bylo puscic standalone, jak w furiousie??

Z czasem zapewne tak zrobimy, póki co mocno ograniczeni czasowo jesteśmy stąd brak większych zmian.
  • Poziom 25  
    witam, czy serwer jeszcze hula bo wyskakuje błąd
  • Poziom 16  
    właśnie miałem oto samo zapytać
  • Poziom 25  
    dalej stoi, czy jest coś co oprócz smti robi te modele??
  • Poziom 33  
    i-punkt napisał:
    dalej stoi, czy jest coś co oprócz smti robi te modele??

Martech VSZ, Fourius, Infinity
  • Poziom 35  
    Porównując listę dostępną na forum martecha sądzę, że AF na tą chwile robi więcej modeli Sagema.
  • Warunkowo odblokowany
    Microbox całkiem dobrze sobie radzi z sagemami.
  • Poziom 25  
    Szkoda że Smti dalej zdziera z logów
    Jak masz 25 logów na stanie to masz darmowo, oprócz tego dostęp po całkiem pokaźnego supportu. :D
  • Poziom 25  
    Wiem ale powiedzmy że zrobię coś co mi zuużyje jednego loga i już nie mam 25 a wiadomo że te 25 logów trochę kosztuje. Więc nie zabardzo to się kalkuluje
  • Poziom 35  
    Ja ostatnio kupiłem mojego AF za 160 zł - ledwo mi się zwrócił, bo Sagemów i tak coraz mnie :).
    Sprzęt się kupuje jak wychodzi, wtedy konkurencja jeszcze nie ma i nie zarabia w przeciwieństwie do nas. :D
  • Poziom 35  
    AF będzie jeszcze działał? Mam my421z do locka a nie mam innego urządzenia.
  • GSM Product Supporter
    mobista napisał:
    AF będzie jeszcze działał? Mam my421z do locka a nie mam innego urządzenia.

Odezwij się do mnie na GG: 5140175

Pozdrawiam
    Rafal