Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

siemens Gigaset 200

21 Lip 2004 08:12 3868 7
  • Poziom 19  
    Telefon ten wyświetla komunikat "Szuka bazy" Może ktoś się z tym spotkał bo nie bardzo wiem jak się do tego zabrać.Za pomoc z góry dziękuję .kejz
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 12  
    Prawdopodobnie będzie rozregulowana słuchawka (a jest to telefon typu dect?) bo jeżeli tak to istnieje możliwość że należy ją jeszcze raz zalogować w bazie a jak to nie pomoże to tym należy sie zgłosić do jakiegoś punktu który naprawia telefony i oni to naprawią!!!
  • Poziom 19  
    Jest to bezprzewodowy telefon z podstawką do ładowania-jak sprawdzić tą słuchawkę? kejz
  • Spec od central telefonicznych
    Spróbować wykonać procedurę zalogowania słuchawki do bazy
  • Specjalista od telefonów
    Tak do dect ale jak wyglada procedura meldowania nie wiem.. To prosty telefonik wiec pewnie nie znakdziesz takiej opcji w menu. Poczytaj instrukcje.
    A ten komunikat to .. informuje ze brak komunikacji miedzy baza a słuchawką .. Uszkodzenie moze lezec w bazie jak i w słuchawce.. pozdrawiam
  • Poziom 33  
    jezeli to jest A 200 wchodzisz w programowanie wybierasz opcje meldowanie i do wyboru jest baza , gap 1, gap2 wybierasz baza jesli sie nie moze zalogowac to zalogoj do powiedzmy innej bay moze byc tez panasonica a w opcjach wybierasz gap 1 lub gap 2 kok bazy standard 0000 jesli pojdzie to wiadomo ze zwalona jest baza co ostatnio czesto sie zdaza a z naprawa bazy radze sobie odpuscic....
  • Poziom 18  
    polecam w razie czego przegrzac głowice w.cz.Często pomaga
  • Poziom 14  
    panowie stop czy ktoś zapytał kolegi czy ma wszystkie napiecia w bazie i czy w ogóle jest ładowanie bo ja pamiętam że jeśli on jest sprawny techn.to sam sie loguje kładąc go na baze lub inaczej jest to w instrukcji-a moze jest on po burzy lub po przepieciu brak zasilania wcz?ostateczna sprawa to przelutowanie wcz jak wspomnial wczesniej kolega pozdr.Darek