Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
OptexOptex
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Integra 128WRL czy INTEGRA 64 + GSM LT-1S

26 Jan 2010 12:40 5837 6
  • Level 10  
    Witam

Proszę o opinie czy lepszym rozwiązaniem jest zakup integry 128 WRL z wbudowanym modułem GPS czy integra 64 i dodatkowo moduł GSM LT-1S. Zależy mi na powiadamianiu sms o zdarzeniach takich jak alarm , załaczanie wyłaczenie czuwania, brak zasilania, np otwarcie drzwi poprzez kontrolę dostępu. Czy dobrze rozumiem ze dzieki modułowi GSM mogę podpiąć dowolny telefon analogowy i korzystać z niego w domu tak jakby to był normalny telefon? Z góry Dziękuję za informację.

............................................................
    mod:suworow
    Warto przeczytać również:

Satel Integra -instalacja i konfiguracja systemu - wybrane zagadnienia

Zapraszam do zapoznania się z pozostałymi poradnikami, tematami wyróżnionymi i artykułami, z zakresu systemów zabezpieczeń:
    Zabezpieczenia stacjonarne. Systemy alarmowe, Kamery, Domofony, Napędy bram i rolet, Automatyka domowa. Tematy Wyróżnione i poradniki.
    Jeżeli w w/w tematach nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie, zapraszamy na forum
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/forum77.html

Zachęcam również do odwiedzenia sekcji Poradniki Ogólne gdzie znajdziecie materiały z pozostałych działów forum, w tym dla rozpoczynających swoją przygodę z elektroniką:
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/forum510.html
  • OptexOptex
  • Level 10  
    No to zależy, bo Integra 128WRL ma 8 wejść przewodowych i 8 bezprzewodowych natomiast Int64 ma 16 przewodowych do tego odjąć jeszcze 8 wyjść OC to w WRL robi sie tylko 8 wyjść OC. Jeżeli zależy Ci na tym co pisałeś to polecam Integre 64 z GSM LT-1S do tych zastosowań które mówisz.
  • OptexOptex
  • Level 10  
    A co sądzicie o Integrze 64 + GPRS T1? Sprzedawca mnie przekonuje do takiego rozwiązania? Czy to zda egzamin do powiadomień sms?
  • Level 21  
    Integra WRL ma lepiej to rozwiązane że oprócz wysłania 64 SMSów różnych ma możliwość sterowania poprzez 8 różnych SMS odebranych
  • Level 23  
    Witam!

Nawet wiecej razem 40 sterow SMS, i wszystko programujesz z Dloadx!

pozdr
  • Level 10  
    Czyli chyba korzystniej kupić Integrę WRL. Nawet cenowo wyjdzie dobrze, tyle, że trzeba dokupić ekspander wejść.
  • Level 23  
    Witam!

Cena ekspanderow jest dosc przystepna na Allegro, bedziesz mial poprostu wieksza elastycznosc z WRL.

pozdr