Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Problem z glosnikami w tv. Prosze o pomoc

MatiiGW 26 Jan 2010 15:12 1890 18
    MatiiGW
    Level 10  
    Witam wszystkich =) Posiadam glosniki Creative Inspire T6060 5.1 chce je podlaczyc pod moj tv Samsung LE32B350 tak aby wszsytkie glosniki graly :) jak mam to zrobic?? =)) PRosze Was o pomoc poniewaz kompletnie nie kumam czaczy ;// P.S prosilbym o rozpisanie po kolei co mam zrobic :)) z gory dziekuje :))
    kamil_Ziomek
    Level 20  
    Z zestawu głośników wychodzą Ci trzy kable z końcówkami wtyczek jak od słuchawek. w telewizorze masz chyba tylko wejście na słuchawki więc potrzebujesz "trójnika" który z jednego wejścia w telewizorze zrobi Ci 3 oddzielne i wtedy podłączasz pod nie głośniki.
    MatiiGW
    Level 10  
    hmmm okiii =)) a powiedz mi tylko gdzie mam podlaczyc ta przejsciowke? pod jaki port?
    User removed account
    User removed account  
    MatiiGW
    Level 10  
    Niestety ale nic to nie dalo;/

Dodano po 53 [sekundy]:

posiadam takie 2 przejsciowki 2x podlaczylem do tv i nic ;/ brak dzwieku ;/
    User removed account
    User removed account  
    MatiiGW
    Level 10  
    hmmm brak jakiegokolwiek sygnalu ;/ jedynie podlaczajac do dekodera od neo to jeden z glosnikow gral... ale kipesko... delikatny szum ;/
    cirrostrato
    Level 37  
    Może poziom sygnału podawanego na wyjście słuchawkowe ustawione jest na minimum?
    MatiiGW
    Level 10  
    hmmmm w ustawieniach tv wszsytko si ;/

Proszę poprawić pisownie ( polskie znaki i zdania rozpoczynamy z dużej litery ) w postach powyżej także.
    Regulamin p.8.2 i 15 - GKVIDEO
    kamil_Ziomek
    Level 20  
    A ty tą przepinke podpiołeś pod "dżeka" czy "czincze"?
    MatiiGW
    Level 10  
    Byłem u gościa, który siedzi w RTV =P i stwierdził, że nic nie da się zrobić... pod moj tv nie podłącze tych głosników... :/// próbowałem juz wiele sposobów... wejścia od słuchawek nie posiada mój tv wiec też zonk ;// jeżeli ktoś ma jakieś pomysły =)) bede bardzo wdzieczny za pomoc =))
    User removed account
    User removed account  
    MatiiGW
    Level 10  
    Mogłbym Cię prosić o przesłanie linków np. z allegro jakie mam dokładnie kupić te przejsciówki. =)))

Dodano po 2 [minuty]:

Powiedz mi jeszcze czy korzystając z xboxa normalnie głosniki beda graly? i np z dekodera od neo?
    kamil_Ziomek
    Level 20  
    Taka przejściówka zazwyczaj jest w komplecie z głośnikami 5.1. Jeśli nie masz wejścia pod słuchawki w telewizorze ( choć to dziwne) to musisz zaopatrzyć się w przejściówkę z euro złącza na czincze. W sklepach rtv powinni mieć wszystko co Ci potrzeba.
    MatiiGW
    Level 10  
    Kamil_Ziomek mógłbym Cię prosić o podesłanie linka z zdjeciem owej przejściówki EURO ponieważ mieszkam w niewielkim mieście, mamy jeden sklep w którym troszke (ale tylko troszke) kumaja czaczę wiec wolałbym im ja dokładnie pokazać =PP z góry dziekii =))

Dodano po 1 [godziny] 15 [minuty]:

http://wyslijto.pl/files/download/rh2ykwph7t i http://wyslijto.pl/files/download/69mxj8tuic czy taka przejsciówka bedzie dobra?
    MatiiGW
    Level 10  
    Witam ponownie... mam kolejny problem mianowicie... znalazłem w/w przejściówke w necie tą z 3 wejściami o 2 wyjściami... nooo wszystko ładnie pięknie... podłączylem głosniki przejściowke do tv (połączona kablem białym i czerwonym) noo i klops... brak dziwięku po włączeniu tv... ani na xbox ani na dekoderze:/// pomoże mi ktoś?? Pozdrawiam

Dodano po 23 [minuty]:

Dałoby rade tak żeby grajac na x dzwięk wydobywałby sie z głosników?

Dodano po 39 [minuty]:

Kolejnym moim krokiem było podłączenie głośników przejściówka od xboxa pod Euro... nadal brak dźwięku... :/ podłączając pod dekoder dźwięk jest wiec nie wiem może problem jest z tv :/ co o tym sądzicie? =) pozdrawiam
    kamil_Ziomek
    Level 20  
    Ta przejściówka służy do wprowadzania dźwięku i obrazu DO telewizora. Ta powinna być dobra ale nie testowałem i nie miałem w ręku więc nie daje gwarancji http://www.allegro.pl/item899907660_adapter_euro_3xrca_component_video_in_out.html
    . Dźwięk z xbox możesz dać bezpośrednio do głośników podpinając biały i czerwony kabel do głośników , żółta wtyczka do telewizora pod żółtą. Mowa o kablu do xboxa z fotki na samym dole między padem a płytą http://www.allegro.pl/item896622832_xbox_360_arcade_jasper_hdmi_4gry_hity_mpkonsole.html .
    MatiiGW
    Level 10  
    Dzięki chłopak :)) za kolejne światełko w tunelu =)) mam nadzieje że wszystko będzie działało =PPP w sumie tego Video nie muszę podłączać ponieważ mam kabel HDMI =) wiec jedynie podłącze Audio L i R xD =))