Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

kamera Panasonic NV-GS21 rozmazany obraz

26 Jan 2010 18:03 2285 6
 • Level 16  
  posiadam taka kamere i do tej pory wszystko działało aż pewnego dnia kamera zaczeła mieć taki dziwnie rozmazany obraz (załączam fotografie ) to co było nagrane wczesniej odtwarza bez zarzutu i na wizjerze i na monitorku ale teraz to co z obiektywu przychodzi wyglada tak
  czy to poważna usterka?

  kamera Panasonic NV-GS21 rozmazany obraz kamera Panasonic NV-GS21 rozmazany obraz
 • Level 23  
  Witam !
  Wygląda to niestety na uszkodzenie przetwornika obrazu zamontowanego w obiektywie kamery.Naprawa tylko poprzez jego wymianę.
 • Level 16  
  A gdzie coś takiego można kupić i jaki może być koszt??
 • Level 23  
  Autoryzowane serwisy raczej nie wchodzą w grę (koszt przewyższy wartość kamery ). Bywają na znanym serwisie aukcyjnym uszkodzone kamery z takimi przetwornikami (trzeba szukać z uszkodzeniami elektroniki lub mechaniki).Wymiana nie jest za bardzo skomplikowana i jeżeli masz trochę pojęcia to sam potrafisz wymienić przetwornik lub cały zespół obiektywu z przetwornikiem.Ewentualnie możesz poszukać przetwornika w internetowych sklepach elektronicznych (ale też może nie być tani).
 • Video recorders specialist
  Bardzo, bardzo dziwne jak na panasonica. Wygląda na jakąś wyjątkową usterkę. W ich kamerach nie psują się przetworniki oni mają własne konstrukcje. Może to usterka elektroniki. Bez podstawienia CCD się nie obejdzie.
 • Level 16  
  Żal mi pozbywac sie tej kamery .Czy moze ktos wie gdzie
  w Tarnowie ktoś by mi żetelnie zdjagnozował ta kamerę
 • Video recorders specialist
  Mógłbym ci wystawić expertyzę ale z drugiego końca naszego "ulubionego" kraju. Tak czy innaczej jakakolwiek opinia będzie mówiła o conajmniej kilkuset zł, więc nie wiem czy to ma sens?