Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Ładowanie kondensatora 1F

27 Jan 2010 00:16 4342 1
  • Level 2  
    Wiatm. juz wiem jak podłaczyć kondensator 1F w samochodzie ale mam nowe pytania.
    Co oznacza na schemacie ten BULB?
    W którym miejscu instalacji podłaczyć zarówke podczas ładowania kondensatora?
    Jakie parametry ma mieć ta żarówka?
    Czy rem podłaczyc od wzmacniacza do kondensatora czy tez bezpośrednio z radia, ale na logiczy rozum wtedy wzmacniacz nie dostanie sygnału.

Z góry dzieki za odpowiedz bo nienawidze pradu a z pomoca juz wszystko gra w samochodzie tylko ten kondensator mi został do podłaczenia
    Ładowanie kondensatora 1F

Dodano po 2 [minuty]:

I kiedy podłaczyc rem ? na samym końcu?

Posty piszemy po polsku. Zasady i regulamin - popraw swój używając klawisza "Pisownia".
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1376147.html [damiancz]
    Czy Twoje urządzenia IoT są bezpieczne? [Webinar 22.06.2021, g.9.00]. Zarejestruj się za darmo
  • Level 43  
    REM podłączasz z radia a nie jakiegokolwiek innego miejsca. Co do żarówki to musi być tylko na 12V. Na spokojnie może to być żarówka powiedzmy 21W ale możesz dać i z reflektora.

Prądu nie trzeba się bać czy go nienawidzić - dzięki niemu żyjesz i nie mam namyśli na myśli posiadaczy całej jednej komórki, np w kieszeni. Tu trzeba zwyczajnie wiedzieć z czym masz do czynienia. W przypadku mocniejszych instalacji CA zmorą są przewody i połączenia - za cienkie przewody i kiepskie połączenia nie spowodują porażenia tylko nawet w skrajnym wypadku powstania pożaru. To na szczęście skrajności.