Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

passat b5 1,9 tdi 1998 ( modelowy 1999) kontrolka hamulca

27 Sty 2010 17:33 4031 7
  • Poziom 10  
    witam kiedy samochód jest zimny i odpalam wyskakuje mi kontrolka z wykrzyknikiem i piszczy 3 razy, czy to wina słabego akumulatora bo przy późniejszych odpaleniach kiedy silnik jest ciepły nie ma juz tego?a jeśli nie to - to co?
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 16  
    podepnij auto pod komputer pokaze ci wszystkie blendy prawdopodobnie trzeba skasowac blond
  • Poziom 10  
    moduł komfortu pokazuje mi tylko lustra ze brka grzania i to się zgadza nic innego
    silnik tez zero błędów
  • Poziom 16  
    sprawdz czy wszystkie zarowki sa sprawne moj szwagier ma pasata 2000r zaczol swiecic ABS okazalo sie ze zarowka byla z tylu w swiatlach spalona moze tu tez moze byc taka usterka
  • Poziom 12  
    a niemasz zamało płynu hamulcowego?
  • Poziom 10  
    płyn jest sęk w tym ze dzieje sie to tylko jak odpalam samochód rano gdzie wkumulator wydaje sie ze jest słaby, moze to normalne przy słabszym aku. kontrolki szaleja.?
  • Poziom 13  
    podładuj aku i wtedy z rana odpal, i będziesz miał odpowieć czy to wina aku
  • Poziom 10  
    aku. sie ładuje zaraz sprawdzę i dam znać

Dodano po 41 [minuty]:

sprawa rozwiązana za słaby aku. jescze został mi alarm który sie załącza jak chce ale to wina pewnie mikrowłaczników w zamkach albo połaczen w słupkach ale raczej tego pierwszego bo nie zapala mis ie lampka po otwarciu klapy bagaznika:-)