Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

elektro blokada drzwi w Miele W149 gala

MatekRc 26 Sty 2010 18:05 2557 6
  • #1 26 Sty 2010 18:05
    MatekRc
    Poziom 9  

Witam,
    Pralka Miele W149 Gala nie prała gdyż migała lampka start, udało mi sie pralke uruchomić tylko na chwilkę potym jak mechanicznie zablokowałem elektrozamek i resetowałem ją. Po wyciagnieciu zamka i znowu mechanicznym otwarciu jego pralka przestała się wogóle włanczać, nie zapala się żadna kontrolka, co to moze być, lub jak to naprawić?

0 6
  • #2 26 Sty 2010 18:10
    pawel12
    Poziom 19  

Właśnie chyba już sobie sam odpowiedziałeś- szukaj blokady, sprawdż dokładnie jej zasilanie.

0
  • #3 26 Sty 2010 18:29
    MatekRc
    Poziom 9  

ok, sprawdzę zasilanie,dzięki.
    Pozdrawiam

Dodano po 7 [minuty]:

prąd dochodzi, ale po włączeniu przyciskiem głównym w ogóle nie zapala sie kontrolka ende, jak również nie można zamknąć zamkiem pralki ani otworzyć, mówiąc krótko prąd dochodzi , ale nic się nie świeci na panelu głównym, czy jak jest uszkodzony elektro zamek tak sie będzie działo czy może jakiś układ na tej głównej płycie się uwalił?

0
  • #4 27 Sty 2010 21:15
    MatekRc
    Poziom 9  

Witam ponownie, czy ktoś może mi pomóc naprawić elektrozamek- blokadę drzwi w pralce Miele W149 Gala? nie działa tzn po włączeniu pralki do kontaktu nie reaguje na przycisk otwierania, złączyłem dwa kable co do wtyczki wchodzą ze sobą, dalo mi to że po włączeniu pralki zaczyna migotac start, przeczyścilem styki, ale nie pomogło

Moderowany przez skryn:

Tematy scaliłem.

0
  • #5 28 Sty 2010 10:10
    sztum
    Specjalista - sprzęt MIELE

Powodow moze byc kilka, poczawszy od zamka poprzez okablowanie, do elektronika. Polecam pomoc technika obeznanego z Miele.

0
  • #6 02 Lut 2010 10:58
    rafix81
    Poziom 11  

ja mogę to naprawić potrzebuje płytę przednia z przyciskiem główna jestem z Wrocławia mój nr 662144932

0
  • #7 03 Mar 2010 15:39
    samsonZ
    Poziom 2  

Witam wszystkich, chciałbym zapytać nie o blokadę drzwi w Miele, ale o migającą lampkę. Nie wiem czy dobrze szłyszałem, że migająca lampka wskazuje tryb serwisowy pralki, czy może ktoś mi powiedzieć jak przejść na tryb normalny?
    pzdr.

0