Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Fiat Punto I 1,1 6 speed, nie działają kierunki i awaryjne.

kolodziej_prezes 28 Sty 2010 02:18 4595 6
  • #1 28 Sty 2010 02:18
    kolodziej_prezes
    Poziom 14  

Witam serdecznie, mam problem z kierunkami w punto, po prostu ich nie ma ani nie ma też świateł awaryjnych. Myślę że to wina przerywacza kierunkowskazów z tym że nie mogę go zlokalizować, ponieważ nie cyka, a jak cykał to nie słuchałem gdzie. Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć gdzie sie on znajduje? W skrzynce bezpieczników go nie dostrzegłem, fiat miał chyba niebieskie przerywacze.??? Proszę o poradę:)

0 6
  • #2 28 Sty 2010 07:25
    szumrak
    Poziom 17  

Sprawdź bezpieczniki i czy nie wypięła się kostka z przełącznika od awaryjek.

0
  • #3 28 Sty 2010 13:33
    kolodziej_prezes
    Poziom 14  

Nie wszystko jest ok, wszystkie bezpieczniki wyjąłem , obejrzałem tą całą centralkę gdzie są bezpieczniki i wszystko ok, rozebrałem te plastiki koło kierownicy i wszysko wydaje sie ok, nie ma wypiętych ani wysuniętych kabli

0
  • Pomocny post
    #4 28 Sty 2010 18:44
    robmaz
    Poziom 20  

Przerywacz jest w przełącznikach pod kierownicą od dołu.

1
  • #5 29 Sty 2010 13:57
    kolodziej_prezes
    Poziom 14  

to jest wbudowane w wyłącznik na stałę czy da sie to wymienić, bo szczerze to tego nie widze

0
  • #7 29 Sty 2010 23:47
    kolodziej_prezes
    Poziom 14  

Dzięki wszystkim za pomoc oraz sugestie, wyciągnąłem to ustrojstwo i nie działa bo się spaliło coś w nim bo śmierdzi i jest okopcony kondensator, kupiłem nowy, wsadziłem i wszystko hula zajefajnie. Dzięki wielkie. Temat zamykam

0