Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Odzyskiwanie danych z drugiego dysku

28 Sty 2010 09:30 2407 10
  • Poziom 13  
    Witam

posiadam dysk na którym jest zainstalowany system windows 7, próbowałem podłączyć do komputera drugi dysk na którym jest a może był zainstalowany system windows xp (1 partcja systemowa +2 partycje "dodatkowe") podczas ustawiania drugiego dysku jako partycji dodatkowych na windows 7 coś zrobiłem nie tak i teraz komputer widzi drugi dysk jako jedną partycję którą przy uruchomieniu chce formatować, kiedy natomiast podłączam tylko ten dysk do komputera to wyskakuje komunikat "missing operating system"
    Z tego co się domyślam to chyba ostro namieszałem, problem w tym że na tym dysku jest od groma zdjęć rodzinnych i kupa ważnych plików i folderów, podejrzewam że jeżeli nie sformatowałem dysku to jest możliwość odzyskania tego wszystkiego tylko jak a może można naprawić stary dysk? proszę pomóżcie!!!!
  • Poziom 13  
    Przy wyborze urządzenia w DMDE wyskakuje komunikat
    "WinError 0x05. Odmowa dostępu" i co teraz???
  • Specjalista HDD Recovery
    Uruchamiasz bez praw Administratora. Prawy uruchom jako Administrator . To chyba podstawa prawda . Uruchom DMDE z odpowiednimi poświadczeniami.
  • Poziom 13  
    Jak to zrobić? podejrzewam że trzeba użyć programu DMDE, ale co dalej ?
  • Specjalista HDD Recovery
    Przeczytaj link ,który podałem na spodzie wiadomości :
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1445635.html
    Cytat:
    Wgranie sektorów na dysk z pliku.

Często po poprawieniu wpisów należy wgrać np. sektor 0 lub inny na dysk. Wykonuje się to podobnie jak zgrywanie sektorów do pliku tylko jako "Source" dajemy plik a jako "Destination" wybieramy dysk i wpisujemy sektor w okienku "Copy sectors".
  • Poziom 13  
    Odzyskiwanie danych z drugiego dysku

zrobiłem to co napisałeś ale dysk nadal jest jedną dużą partycją którą przy uruchomieniu komputer chce formatować, czy coś jeszcze muszę zrobić?
  • Poziom 13  
    wielkie dzięki kolego, już myślałem że nic z tego ale jednak się udało