Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zero reakcji po wstrzymaniu Lenovo G 550 Windows 7

29 Sty 2010 08:49 1755 5
 • Poziom 10  
  hej, mam lapcia lenovo, jest problem z wybudzeniem ze stanu wstrzymania, a najśmieszniejsze jest to że wszystkie opcje mam wyłączone w zarządzaniu energią. probowałem grzebać w biosie, nie przyniosło rezultatu, wszystkie porady w necie spalają na panewce, podmienialem sterowniki nic, komputer słychac że coś kręci ale zaden klawisz nie wybuza ze stanu wstrzymania, jak pracuje to nie mam owy o jakimś zawieszeniu czy coś tylko jak go zostawie na noc zawsze zawias, może jakiś program który emitowałby jakiś ruch na klawiszach albo ruch myszą? kurcze nic takiego nie znalazłem, no ale i tak do doś słabe rozwiązanie ale przynajmniej doraźnie by pomogło, problem spędza mi sen z powiek...nowiuśki llaptop :(

  Tytuł poprawiłem. Popraw treść postu! Regulamin pkt. 15, 8.1, 8.2.
  [DriverMSG]
 • Poziom 22  
  Jeśli nie chcesz aby przechodził w stan czuwania to możesz w Windows wyłączyć hibernację, chyba że to nic nie pomaga i komputer mimo to zawiesza się.Ps napisz co to za Laptop (model) i jaki to system operacyjny.
 • Poziom 10  
  Lenovo G 550, Windows 7, ale mi chodzi o to, że ja nie chcę żeby się wstrzymywał, hibernował czy zamrażał czy przechodził w stan czuwania. W zarządzaniu energią mam wszystko ustawione na "NIGDY", a mimo to jak go zostawię na jakiś czas gaśnie obraz i tylko wentylatorek się kręci, ale o przywróceniu, wyjściu z tego stanu nie ma mowy. Tylko restart działa. Ten sam problem był w windows xp i windows vista. Nigdy mi się nie zatrzymał jak na nim pracowałem, więc pomyślałem o jakimś symulatoru klawiatury czy myszki który oszukałby komputer że ktoś na nim coś pracuje czy pisze.
 • Poziom 22  
  Napisz w temacie "Lenovo G550 Windows 7 sam się wyłącza" albo podobnie bo Ci temat moderacja skasuje.Głupia sugestia, ale czy masz wyłączone autowylogowanie i wygaszacz ekranu? Masz wszystkie sterowniki od producenta zainstalowane?
 • Poziom 10  
  Tak, mam wyłączone auto wylogowanie, a sterowniki Windows 7 sam pobrał nie ma żadnych nierozpoznanych urządzeń. Jak pracuje jest wszystko w porządku.