Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Fiat Marea - Kontrolka poduszek

22 Lip 2004 13:50 2600 10
  • Poziom 26  
    Witam
    Mam taki problem z tą kontrolką.
    A mianowicie było wszystko Ok. Zakładałem zabezpieczenie w samochodzie i podejrzewam że po wyciągnięciu któregoś bezpiecznika albo kostki koło bezpieczników zaczął się ten problem.
    Teraz ta kontrolka gaśnie ale po chwili znowu się zapala. Po włączeniu silnika znowu gaśnie ale też na chwilę i później cały czas się pali. Co mogło się stać i jak to usunąć?
    Dzieje się to w samochodzie Marea Weekend 1.9 TD 1997.
    Proszę o pomoc.
  • Poziom 23  
    Chyba wycieczka do serwisu konieczna, chyba, że jakiś fachowiec to ruszy. Prawdopodobnie przekręciłeś stacyjkę na zapłon przy odpiętym obwodzie sterownika poduszek.
  • Poziom 12  
    proponuje posprawdzac styki na tytym bezpieczniku lub kostce, moze reset kompa pomoze?
  • Poziom 26  
    Jeszcze będę walczył może bez serwisu się obędzie.
  • Poziom 42  
    centarl z silnika bez examinera można skasować (nawet z EOBD) ale z body kompa czy poduchy to jesteś bez szansy chyba! Pewnie odpiąłeś bezp. zasilający zestaw wskażników i włączyłęś zapłon, zrobił się brak komunikacji i wywaliło poduche, czesto się to dzieje!
  • Poziom 14  
    ile ta marea ma poduszek ?masz wydeuk z examinear?
  • Poziom 26  
    Są 2 poduszki. nie mam wydruku
  • Poziom 14  
    podjedż do serwisu niech wymażą błedy poduchy jeżeli dalej jest to samo to trzeba zlikwidować kości połączeniowe tzn zamiast kostek zrobić połączenie lutowane tylko pamiętaj aby kluczyk był w pozycji stop
  • Poziom 26  
    A nie da się jakoś uniknąć serwisu.?
  • Poziom 26  
    Szkoda.
    Jeszcze będę walczył.
    A przy okazji można przez jakiś czas z tym jeździć??