Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pomoc w wyborze dekodera i satelity

Sqizzy 30 Sty 2010 14:13 1745 6
  • #1 30 Sty 2010 14:13
    Sqizzy
    Poziom 11  

Witam was,

mieszkam na podlasiu i antena analogowa odbiera jedynie 4 programy: TVP1 TVP2 POLSAT i TVP Białystok.

Słyszałem że można odbierać około 10 programów jednak trzeba kupić dekoder i satelitę.

Na 440 telegazety TVP2 jest to opisane: http://telegazeta.tvp.pl/telegazeta.php?channel=TG2&page=440_0001

Czy moglibyście mi pomóc. Nie wiem dokładnie co mam kupić, jaki dekoder i satelitę, aby odbierać więcej kanałów.

0 6
  • #2 30 Sty 2010 14:36
    piotrwiko87
    Poziom 9  

Witam.Jakieś 1.5 roku temu kupiłem dekoder polsatu HD. i jest super Sam montuje i ustawiam. Polsat tego roku będzie uruchamiał internel po przez swoją sieć. (czekam na to).Jestem zadowolony z swojego wyboru i polecam.

0
  • #3 30 Sty 2010 17:33
    endriu777
    Poziom 11  

Witam. Jeśli to ma byc telewizja płatna to o wyborze platformy cyfrowej musisz sam zadecydowac biorac pod uwagę cenę i ofertę programową. Możesz też zakupic dobrej jakości (lub przynajmniej wzglednej) ze złączem na kartę i odbierac zadarmo kilka programów z hotbirda( w j. polskim) oraz całą masę obcojęzycznych. Po dodaniu tzw zeza doskoczy ci jeszcze cos z astry. Zącze na kartę zawsze możesz wykorzystac do zakupienia karty cyfry+ lub "telewizji na karte" w której masz wszystkie podstawowe programy + tvn-y i trochę sportu (oprócz polsatu.

0
  • #4 30 Sty 2010 18:24
    LeDy
    Poziom 43  

Sqizzy napisał:
    Słyszałem że można odbierać około 10 programów jednak trzeba kupić dekoder i satelitę.

Jak chcesz bez płacenia to dekoder cyfrowy, talerz , konwerter i odbierasz z Hotbirda ok. 14 programów po polsku.
    Nie w tym dziale piszesz.

0
  • #5 30 Sty 2010 19:03
    dzac4
    Warunkowo odblokowany

piotrwiko87 napisał:
    Polsat tego roku będzie uruchamiał internel po przez swoją sieć. (czekam na to).

To będzie tak jak z telefonią familijną!:D
    Inaczej mówiąc 2 w jednym albo teraz trzy w jednym!:D

0
  • #6 30 Sty 2010 19:14
    ansat
    Poziom 25  

To co jest napisane na str,440 telegazety to tylko pomysły TVP które zostaną spełnione tylko nie wiadomo kiedy. Polecam telewizję na kartę.Cały zestaw kosztuje około 250-280 zł + koszty zamontowania.

0
  • #7 31 Sty 2010 14:08
    GKVIDEO
    VIP Zasłużony dla elektroda

Temat zamykam .
    Przed zadaniem pytania proszę przeczytać wcześniejsze posty z danego tematu.
    Regulamin p.14 i 16.

0