Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Rozkrecenie obudowy odkurzacza Hoover Helios

witetom 30 Sty 2010 14:59 4009 5
  • #1 30 Sty 2010 14:59
    witetom
    Poziom 9  

Witam
    Nie wiem jak rozebrać obudowę od odkurzacza Hoover Helios 1600 odkręciłem wszystkie znalezione śruby łączące obudowę, która jednak nie daję się rozpołowić. Czy może ktoś udzielić porady?

0 5
  • Pomocny post
    #2 30 Sty 2010 15:09
    Andrzej G
    Specjalista AGD

A zdjąłeś przyciski włącznika i zwijarki i odkręciłeś śruby pod nimi?

5
  • #3 30 Sty 2010 17:34
    witetom
    Poziom 9  

Teaz już tak. Dziękuję za poradę. Odkurzacz naprawiony. Przerwał się przewód przy samej zwijarce. A przy okazji nie kupię nic więcej tej m-ki. Oczywiście to jest moje prywtne zdanie. Ale mam dwa odkurzacze i pralkę z wszystkimi użądzeniami mam kłopoty. Jeszcze raz dziękuję za pomoc.

0
  • #4 05 Wrz 2010 17:43
    midzio
    Poziom 2  

Witam, mam podobny problem z modelem Studio. Nie wiem jednak jak usunąć przyciski włącznika i zwijacza, by dostać się do śrub. Proszę po pomoc. Pozdrawiam.

0
  • #5 05 Wrz 2010 18:40
    Anonymous
    Użytkownik usunął konto  
  • #6 06 Wrz 2010 17:35
    midzio
    Poziom 2  

Super dzięki. Gwoli wyjaśnienia. Mój problem to źle nawinięty przewód. Nie mogę go ruszyć, blokuje go jakiś przewód. Serwis wycenił robotę na 70 PLN.

U mnie w modelu Hoover Studio 1500W były cztery śruby w komorze na worek i jedna pod przyciskiem zwijacza. Tylko zwijacza. Uwaga są trzy zaczepy w tym jeden dość długi. No i śruba jest b. głęboko. Śrubokręt krzyżakowy min. 10 cm długości.

Dziękuję za pomoc! Pozdrawiam!

2