Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

VW golf 2 1.8 gaznik ben/gaz problem nie wchodzi na obroty

30 Sty 2010 22:08 5192 12
  • Poziom 9  
    Witam na problem ze swoim golfikiem. podczas jazdy momentalnie golf stracił moc i nie chce wejść na obroty ani na ciepłym silniku ani na zimnym ani na gazie ani na benzynie.
    Wymieniłem, juz gumę pod gaźnikiem i nic to samo, kable i świece tez sprawdzone. naprawdę potrzebuje pomocy :cry:
  • Poziom 31  
    No to sprawdź rozrząd czy się nie przestawił. Chyba że ktoś ci zapchał filtr powietrza.
  • Poziom 9  
    bede musiał sprawdzić rozrząd. A filtr powietrza nie jest zapchany bo na benzynie próbowałem z wyciagnietym filtrem i było to samo. Dzieki za podpowiedz.

Dodano po 7 [minuty]:

Potrzebowałbym pomocy bo nie wiem jak się sprawdza rozrząd zapewne są jakieś znaki, ale jak je rozpoznać?
  • Poziom 31  
    Zestawia się znaki na kołach ze znakami na bloku silnika. Nie ma ich dużo, są tylko w jednym miejscu. Poszukaj jakiegoś manuala do swojego auta i silnika albo spróbuj tutaj : http://www.vagcat.com/, albo na forum vw zone, golf itp.
  • Poziom 9  
    sprawdziłem znaki rozrzad jest w porzadku.
  • Poziom 29  
    spróbuj podmienić cewkę jak nie pomoże cewka to aparat zapłonowy
  • Poziom 9  
    Cewka jest dobra podmieniłem i aparat zapłonowy też nic to samo dalej...
  • Poziom 9  
    Dziś sprawdziłem ciśnienie na tłokach jest w granicach 11,5 bara na kazdym sie minimalnie różni.
  • Poziom 31  
    Ustawienie zapłonu sprawdzałeś ?
  • Poziom 9  
    jak sprawdzic dajcie jakas fotke ze schematem do 1.8 benzyna (gaznik)
  • Poziom 12  
    jezeli juz sprawdzisz zaplon i dalej niebedzie sie wkrecal to odlacz wydech najlepiej od kolektora, cos w wydechu moze ci blokowac(np: wklad katalizatora sie obrucil jezeli owy model posiada)
  • Poziom 31  
    Pawel0703 napisał:
    jak sprawdzic dajcie jakas fotke ze schematem do 1.8 benzyna (gaznik)

To zrobisz u elektromechanika, potrzebna jest specjalna lampa. Tego już na znaki nie zestawisz.
  • Poziom 9  
    Rozwiazałem problem aparat zapłonowy był do kitu wymieniłem i wszystko było OK:D