Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

MP4 Lazer OFM01-FM - Utrata folderu do kopiowania muzyki.

31 Sty 2010 10:38 2319 2
  • Poziom 2  
    Witam!
    Mam problem z urządzeniem MP4 Lazer OFM01-FM, który dotyczy kopiowania muzyki do urządzenia. Zaraz na wstępie chciałem zaznaczyć, że kopiowanie muzyki do urządzenia nie odbywa się z pomocą dodatkowego oprogramowania (jak to ma miejsce w przypadku nie których odtwarzaczy Sony), lecz za pomocą kabla USB, komputer wykrywa urządzenie jako "Dysk Wymienny". Jeszcze kilka tygodni temu, po otworzeniu tego "Dysku Wymiennego" miałem folder Muzyka i tam kopiowałem muzykę, którą chcę mieć na odtwarzaczu. Wszystko działało poprawnie, lecz do czasu, gdy przez omyłkę usunąłem cały folder Muzyka z mojego MP4. Próbowałem utworzyć nowy, ale z marnym skutkiem- folder znajduje się na MP4 ale urządzenie nie czyta z niego muzyki.
    Słyszałem również, że nie poprawna instalacja/reinstalacja softu może trwale uszkodzić urządzenie, a ja nigdy z tym nie miałem styczności, więc chciałbym prosić o radę/wskazówkę kogoś mądrzejszego w tym temacie ode mnie.

P.S. Proszę wybaczyć nie fachową terminologię (brak wiedzy :( ) starałem się wszystko jasno i klarownie opisać. Z góry dziękuję za pomoc.

Proszę uzupełnić tytuł postu- zgodnie z regulaminem pkt.11 [dzimi]
  • Pomocny post
    Poziom 14  
    Może warto spróbować sformatować pamięć z poziomu odtwarzacza?
    Powinna w nim być taka opcja jak "Formatuj".
    Wtedy powinien sobie sam utworzyć potrzebne katalogi (np. ten "Muzyka") tak jak ma to miejsce w PSP.
  • Poziom 2  
    Myślałem nad tym wcześniej, leczy wolałem nie ryzykować co wynika z mojego braku wiedzy:/ Pomogło, odtwarzacz działa bez problemu.
    Bardzo dziękuje za pomoc:)