Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

SPAWARKA MIGOMAT MIG 165/3

mpio 22 Lip 2004 20:28 7156 5
  • #1 22 Lip 2004 20:28
    mpio
    Poziom 11  

Witam poszukuję schematu podłączenia przełącznika pięcio stopniowego do spawarki mig 165/3 najprawdopodobniej odpowiada za wybór prądu spawania i zasilanie płytki sterującej posuwem drutu.oznaczenia na zaciskach wyłącznika to A, B, R/L1, 1, 2, 3, 4, 5 Proszę o pomoć, nie chcę czegoś niepotrzebnie spalić z góry dziękuję.

0 5
  • #2 23 Lip 2004 20:33
    k3048
    Poziom 37  

witam,mam do 163,zresztą jest na elektrodzie,nie wiem czy to samo co 165/3,jeśli chcesz podaj maila to ci wyślę w 163 moduł sterujący to MM-05 ,a przełącznik odczepów pirwotnego ma cztery stopnie.pozdrawiam

0
  • #3 24 Lip 2004 07:29
    mpio
    Poziom 11  

Dzięki za pomoc szukałem na elektrodzie i nie znalazłem jeśli mozesz to daj namiary mój adres to mpio(malpa)poczta.onet.pl .Profil jest już poprawiony i ujawnia e-maila chyba sam coś w nim poprzestawiałem

0
  • #4 24 Lip 2004 08:12
    HenryK3
    Poziom 26  

Witam
    Jakiej produkcji jest ten półautomat?
    Jeżeli OZAS Opole to w Minimag 163 były 2 rodzaje płytek: MM-03 lub MM-05.
    Mam różne schematy ideowe (xero) spawarek z OZAS m.in. Minimagów i tych płytek.

henryk3(malpa)vp.pl

0
  • #5 24 Lip 2004 08:39
    mpio
    Poziom 11  

Płytki są nie uszkodzone wypięty jest tylko 5 pozycyjny przełącznik zakresów (stary się spalił) przy jego odkręcaniu gość nie zapisał ani nie oznaczył końcówek kupił nowy przełącznik i jest problem bo się zapomniało mierzyłem rezystancję pomiędzy uzwojeniami transformatora który ma być podpięty do tego przełącznika i wychodzą mi jakieś dziwne wartości a nie mam skąd dorwać schematu

0
  • #6 25 Lip 2004 00:05
    turek:
    Specjalista - spawarki

Niestety nie jest to polski OZAS żeby coś więcej wyszukać to niestety z urządzenia musisz spisać więcej danych m.in producenta dokładnie typ urządzenia rodzaj zasilania (1fazowe , międzyfazowe czy trójfazowe )
    Podejrzewam że jest to jednofazowe lub międzyfazowe.
    Dobrze by było dać skan płytek elektroniki oraz napisać jak zbudowany jest transformator główny (ile ma odczepów i kolumn), oraz czym zasilane są płytki elektroniki( jaki transformator czy 230 czy 400V).
    Po tym ewentualnie można coś pokombinować.
    Pozdrowienia

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo