Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kenwood KDC-5080RY taśma do wymiany (proszę o pomoc)

22 Lip 2004 20:59 1184 3
  • Poziom 25  
    Witka!
    Jak otworzyć front-panel do wymiany taśmy?
    Nie widzę żadnych śrubek(no ale wzrok mam nienajlepszy :roll: )
    Zwijacz w środku.Jakieś wskazówki mile widziane, bo uszkodzenie wyraźnie nastąpiło z winy złego zwijania(pozostawiony niedowinięty kawałek haczył pomiędzy panelem a ramką.

HeJ.
  • Poziom 20  
    Według mnie jest OK, ja zawsze tak zakładałem i nie wracały.
  • Poziom 17  
    Jak nie ma śróbek to muszą być zatrzaski, albo nie bardzo pamiętam czy w tym modelu musisz odkleić od panela taką taśmę maskującą pod którą masz śrubki, a potem najlepiej rozciągnąć taśmę , jak odepniesz od panela, tak aby była prosta, zablokować zwijacz zapałką np i tak samo wsadzić nową taśmę i wyciągnąc zapałkę to się zwinie sama i będzie OK, może ktoś ma inny sposób ja tak robie.
  • Poziom 14  
    Siemanko.
    Niewiem jak jest w Twoim modelu, ale taśma jest identyczna jak w KRC-777r MASKA. Taśma ma 13 żył... Cóż co do ściągnięcia, to musisz ustawić panel na włączonym radiu czyli świecącą częścią panela do przodu. Wówczas od góry w rogach masz po jednej małej śrubce. Odkręć je, a następnie wciśnij EJECT na panelu, wówczas będziesz mógł wyciągnąć panel z prowadnicy. Następnie musisz delikatnie podwadzić spodnią część Panela, bo u Mnie bynajmniej była na zatrzaski, a jeśli nawet coś Ci się urwie, zawsze można sklejć ;-). I to w sumie Mój sposób na dostanie się do środka Panela. Taśma kosztowała Mnie 40zł, a jest taka sama. Co do złożenia, to chyba dasz sobie dalej radę, w razie czego pisz na PRIVA, napewno pomogę.
    Pozdrawiam...