Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

jaką obudowe do dwóch głosników 20cm

31 Sty 2010 17:43 666 3
  • Poziom 10  
    Witam. Nie wiem czy w dobrym dziele to pisze, ale mam taki problem nabyłem dwa bardzo fajne głośniczki 20cm firma to jakaś Q2. Grają bardzo miękkim basem a zarazem przyjemnym chciałbym do nich zrobić jakąś skrzynkę i dał bym ją na tylną półkę do maluszka co o tym sądzicie. Proszę o szybką odpowiedz, z góry dziękuje za odpowiedzi.
  • Poziom 18  
    Daj zamkniętą bo mniejsza. Maluch mały zawsze będzie słychać. Zrób jedna skrzynkę nieliczoną byle by tylko pasowała na półkę bo nie znam tej firmy.
  • Poziom 14  
    Faktycznie to bardziej Car Audio niż Nagłośnienie domowe.
    W maluszku najlepiej zagra obudowa zamknięta.
    Przestrzeń pomiędzy tylną półką a komorą silnika jest za duża dla przepływu powietrza ( tamtędy przepływa powietrze z wlotów do przewodu prowadzącego je (powietrze) do wlotu w wentylator, możesz zrobić zagłębienia dla wpuszczonych głośników (moim zdaniem wystarczył by jeden) gdzieś widziałem taki patent ale domowym sposobem możesz wykonać to ze stalowej rury zaspawanej u dołu i wygłuszonej wewnątrz.
  • Poziom 10  
    dzięki za odpowiedzi ale skorzystam z tej pierwszej, ponieważ jak się wytnie dziury w tylnej półce i nawet jak się wygłuszy to i tak jest troszkę głośniej w środku ale jeszcze raz dzęki