Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Honda 2213 hydrostatic słabnie napęd

31 Sty 2010 17:44 7893 2
  • Poziom 2  
    Mam problem ze słabnącym napędem w kosiarce Honda hydrostatic, działa prawidłowo kilka minut potem słabnie, wielokrotnie demontowałem układ, wymieniałem olej , odpowietrzałem, ciagle tak samo. Wcześniej chyba kroś już rozbierał skrzynię. Może ktoś ma scemat budowy skrzyń hydrostatycznych lub ma jakiś pomysł. Będę wdzięczny.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 2  
    To jest hydrauliczna skrzynia, Odpowietrzanie odbywało się na wiele sposobów, kilkakrotnie nawet na warsztacie. Mam jedynie watpliwości czy nie brakuje w niej "ssaka" lub czegoś ponieważ aby układ zassał olej potrzeba zalania do oporu a nie do poziomu wskazanego przez producenta. Niestety to domysły, kupiłem taką choć miała być sprawna ale to oddzielna bajka. Owszem olej jest nie z serwisu Hondy , tylko uniwerszlny do przekładni hydrostatycznych. Jeszcze jedno pytanko, czy to normalne gdy skrzynia jak pracuje normalnie przed rozgrzaniem wydaje dzwięki jakbycoś "trzeszczało" i wrtedy dobrze ciągnie.

Dodano po 17 [minuty]:

Jutro planuje wymontować ją kolejny raz, zrobię troszkę fotek itp. Najchetniej wymieniłbym ją na manualną i chyba tak zrobie. Tylko muszę poszukać cos zbliżonego. Wiem ze są takie Hondy 2213 z manualną skrzynią też.