Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Honda 2213 hydrostatic słabnie napęd

inter123456 31 Jan 2010 17:44 9756 2
    inter123456
    Level 2  
    Mam problem ze słabnącym napędem w kosiarce Honda hydrostatic, działa prawidłowo kilka minut potem słabnie, wielokrotnie demontowałem układ, wymieniałem olej , odpowietrzałem, ciagle tak samo. Wcześniej chyba kroś już rozbierał skrzynię. Może ktoś ma scemat budowy skrzyń hydrostatycznych lub ma jakiś pomysł. Będę wdzięczny.
    User removed account
    User removed account  
    inter123456
    Level 2  
    To jest hydrauliczna skrzynia, Odpowietrzanie odbywało się na wiele sposobów, kilkakrotnie nawet na warsztacie. Mam jedynie watpliwości czy nie brakuje w niej "ssaka" lub czegoś ponieważ aby układ zassał olej potrzeba zalania do oporu a nie do poziomu wskazanego przez producenta. Niestety to domysły, kupiłem taką choć miała być sprawna ale to oddzielna bajka. Owszem olej jest nie z serwisu Hondy , tylko uniwerszlny do przekładni hydrostatycznych. Jeszcze jedno pytanko, czy to normalne gdy skrzynia jak pracuje normalnie przed rozgrzaniem wydaje dzwięki jakbycoś "trzeszczało" i wrtedy dobrze ciągnie.

Dodano po 17 [minuty]:

Jutro planuje wymontować ją kolejny raz, zrobię troszkę fotek itp. Najchetniej wymieniłbym ją na manualną i chyba tak zrobie. Tylko muszę poszukać cos zbliżonego. Wiem ze są takie Hondy 2213 z manualną skrzynią też.