Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

piec gazowy vaillant nieczynny wyświetlacz

31 Sty 2010 17:51 2190 5
  • Poziom 2  
    niedawno kupiłam piec gazowy vaillant, jest piękny wodę grzeje bardzo dobrze, ale jest mały problem na wyświetlaczu nie pojawia się żadna informacja (wysokość temp., migający płomień itp) może ktoś mógłby mi podpowiedzieć jak jest przyczyna, szukam też adresu serwisowego będę wdzięczna za pomoc :D

Proszę poczytać regulamin i stosować w praktyce. Tutaj p. 15
    mod - mirrzo
  • Specjalista - systemy grzewcze
    W Krakowie serwis gwarancyjny prowadzi Antoni Kita. Telefon znajdziesz na stronach vaillant.pl lub zadzwoń na infolinię a po godzinach możesz z telefonu stacjonarnego zadzwonić do vaillant, nagrać się na automat a informacja natychmiast zostanie przekierowana w formie elektrolicznego nagrania na pocztę meilową do serwisu.
  • Poziom 9  
    Witam, mam dokładnie ten sam problem. Czy jest takowy serwis we wrocławiu i jaka jest przyczyna zaistniałej usterki ? Dodam ze junkers jest nowy, niedawno zamontowany więc problem ten był od samego poczatku.
    Jakiekolwiek informacje na wyświetlaczu powinny pojawić się dopiero podczas użytkowania, czyli podczas poboru wody.
    Jeżeli nie ma wskazań temp. na displayu to oznacza usterkę modułu-wyświetlacza.
    Serwis oczywiście że jest Kaziu lub Wojtek Besz ul.Północna 15-19 tel. infolinii 0801804444 lub strona vaillant.pl.
  • Poziom 2  
    na szczęście wyświetlacz już działa, ale niestety piec daje bardzo głośne dźwięki przy zakręcaniu wody a także tłucze się gdy ktoś ze sąsiadów korzysta ze spłuczki lub zakręca wodę w kranie ....
    Jeżeli masz stuki związane ze skokami ciśnienia w instalacji wody to radził bym montaż zaworu zwrotnego przy wodomierzu. Ograniczy to spadki ciśnienia w Twojej instalacji, więc i dobić nie będzie.