Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HP Pav. dv7 i Windows Vista ~problem

31 Sty 2010 18:20 870 4
  • Poziom 9  
    Witam. Z góry przepraszam jeżeli jest to zły dział jednak nie wiem do końca gdzie mogę to wkleić. A więc przechodząc do tematu. Mój brat jakiś czas temu zakupił laptopa HP Dv7. Na laptopie zainstalowany miał system Windows Vista Home Premium. Laptop został kupiony pod koniec sierpnia zeszłego roku i do tej pory nie było z nim problemów. Wieczorem laptop został wyłączony tak jak zwykle. Dziś rano system ładował się baaardzo wolno. Przez około 5 min widniał napis "Zapraszamy". W końcu system się załadował. Okazało się, że wszystkie zabezpieczenia systemowe łącznie z antywirusem się wyłączyły i nie da się ich ponownie włączyć. Internet (Playa) również nie chce się połączyć. Przywracanie systemu nie działa. baaa.... w ogóle nie da się go włączyć bo mało co działa... Może zabrzmi to głupio ale wygląda to tak jakby na administratora nałożyły się jakieś ograniczenia pod pewnymi względami.

Co może być nie tak? z góry dzięki za odpowiedź :) Jeżeli będą potrzebne dodatkowe informacje to proszę pytać. Pozdrawiam.
  • Specjalista HDD Recovery
    Proszę sprawdzić czy nie masz Virusa.
  • Poziom 9  
    Problem jest w tym, że mam jednego "konika" którego nie mogę usunąć bo mój antywirus przestał działać....
  • Poziom 9  
    Ok, poradziłem sobie z wirusem. Mimo wszystko mój problem się nie rozwiązał. Przepraszam, że piszę post pod postem ale chciałbym otrzymać odpowiedź a wiem z doświadczenia, że niektóre tematy na tym forum są omijane i po jakimś czasie zapomniane...