Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kamera Samsung VP-DC161, nie widzi poprawnie ikon filmików

31 Sty 2010 20:19 1275 9
  • Poziom 10  
    Samsung VP-DC161 miniDVD
    Problem z odtwarzaniem, nie widzi poprawnie ikon filmików, przy próbie odtworzenia nagranego materiału wiesza się (niebieski ekran), przypuszczam że to problem z softem. W sieci jest dostępny firmware nagrywany na płytkę ale niestety pokazuje mi bad disc/ error (robie wszystko jak należy wg. dołączonego manuala), być może soft który jest w kamerze jest taki sam jak ten z płytki i dlatego go nie czyta, jak sfleszować to ustrojstwo ?
  • Poziom 19  
    Witam
    Kamera będzie pokazywała błąd płyty do aktualizacji, bo model DC161 miał dwie wersje lasera C i B, więc soft również jest C i B. Widać masz tę drugą...
  • Poziom 10  
    Jak znaleźć odpowiedni soft który zadziała w sieci jest tylko ten jeden do tego modelu ?
  • Poziom 19  
    ..jeśli dobrze pamiętam, to wciśnij BLC nie puszczaj i joystick też w kierunku << do przodu kamery. Powinna po chwili ukazać się wersja oprogramowania - jest w linii L: podaj mi ją.
  • Poziom 10  
    Moja wersja to :
    T:06.06.17-14
    D:06.07.18-10
    L:BB20
    B:06.07.05-R00CPE
  • Poziom 19  
    ...masz najnowszą wersję "BB20" do serii DC16x. Samsung udostępnił w sieci tylko wersję "C". Prawdopodobnie laser masz na "wykończeniu" lub to wina jakości płytek DVD.
  • Poziom 10  
    Kamerka była bardzo mało używana parę godzin zapisu tak żę wątpie aby to była wina lasera, a płytki normalnie na nich zapisuje i jest ok.. poza tym sprawdzałem na innym dysku i ten sam komunikat.. w każdym razie dzięki za szybką odpowiedź !
  • Poziom 19  
    ..podaj jakie to płytki: firma, kolor, zapis jednokrotny -R, czy wielokrotny +/-RW, pojemność 1,4/2,4/2,8GB? Podpowiem których używać...
  • Poziom 10  
    Mam dwa rodzaje :
    maxwell: DVD-R 1.4GB 1-4x speed
    kodak: DVD-RW 1.4GB 2x speed
    i na tych próbowałem.
  • Poziom 19  
    ..tych nie próbowałem. Najlepiej sprawdzają się: TDK-/+RW (czerwona), TDK-RW (srebrna), Platinum-R/-RW (biała/srebrna) i jeszcze Memorex-RW (srebrna). Podane kolory wierzchnie płyt. Pozdrawiam