Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

jak ustawic stag200-4 kangoo 1.2

31 Sty 2010 23:13 1512 5
  • Poziom 9  
    witam!mam problem a mianowicie chciałbym zeby ktos podpowiedział mi jakie parametry ustawic w programie acgazsynchro 1.14.1.0 auto to renault kangoo 1.2 8v 1998 rok. prosze o pomoc.acha na komputerze pokazuje mi ze parametry lamby 3,58(nowa sonda ale uniwersalna) ale chodzi mi jedynie o ustawienie wszystkich parametrów.dziekuje i pozdrawiam zamontowana listwa wtryskowa valtek 4 cylindry 3omy, reduktor tomasetto.
  • Poziom 26  
    sonda nie podłączona.jakich parametrów potrzeba??
  • Poziom 9  
    witam potrzeba mi wszystkiego(tzn. ilosc cylindrów ilosc cewek itd.)jakies zdjecie z poustawianymi parametrami czy cos w tym stylu.mam jeszcze pytanie :zaczynaja mi pstrykac wtryskiwacze czy to znak ze juz padaja?w samochodzie faluja obroty i potrafi zgasnac na biegu jałowym
  • Poziom 9  
    witam ponownie postanowiłem zmienic wtryskiwacze na magic jet.dobry pomysł?mam auto renault kongoo 1.2 8v (75Km) jakie dac dysze 2,0m czy 1,5?
  • Pomocny post
    Poziom 26  
    lepiej zacząć od mniejszych.poustawiać tak aby zgadzały się obroty wyświetlane z rzeczywistymi.pozostałe pozostawić domyślne na początek.wtryski ustawić jako MATRIX.przeprowadzić auto kalibracje i późniejsze strojenie zgodnie z instrukcją.
  • Poziom 9  
    ok dzieki za pomoc pozdrawiam