Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Router Pentagram P 6381-3 - przerywa połączenie z PC

01 Lut 2010 14:57 4174 10
  • Poziom 2  
    Witam, ostatnio zakupiłem router firmy Pentagram. Model P 6381-3.
    Podłączony jest do niego laptop przez wi-fi oraz PC poprzez kabel.
    Na laptopie wszystko działa jak natura chciała, na PC występuje przerywane połączenie. Średnio co 5-10 minut. Nie wiem czy to wina routera, ale wątpię.
    W czym rzecz? Proszę o pomoc, z góry dziękuję.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Pojawia się jakiś komunikat na PC ?
  • Poziom 2  
    Nic, żadnych komunikatów. Widać to po gg, mam też program który pokazuje prędkość łącza. Przerywa tak na sekundę, dwie.
  • Poziom 1  
    Astron mam takie pytanie,
    wczoraj tez kupiłem ten sam router,
    mama chello z UPC podłączyłem do modemu z UPC i teraz na laptopie oraz pc stacjonarnym jest połączenie adresy przypisane, zrobiłem siec i kompy widza się wzajemnie, ALE nie ma na żadnym z nich internetu. Czy miałeś podobny problem?
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 2  
    Gdzieś czytałem, że to może być wina procesora. Możliwe to to? ;)
  • Poziom 18  
    Witam!

Mam powiedzmy podobny problem, przy połączeniu przez WiFi zrywa co jakiś czas połączenie z serwerami komunikatorów tlen i gadu-gadu.

Czy ktoś wie co może być przyczną?
  • Poziom 10  
    Witam, mam ten sam problem co Qiubiac. Przy połączeniu WiFi zrywa co jakiś czas połączenie z serwerem gadu-gadu, filmy np. na youtube.com nie zawsze ładuje do końca (te długie). Podczas oglądania na żywo tv z internetu, co jakiś czas zatrzymuje się odtwarzanie. Trzeba dać pauzę i znowu play. Proszę o pomoc, dzięki.
  • Poziom 2  
    Witam. Jaki masz system operacyjny, jaka karta WiFi, korzystasz z jakiegoś szyfrowania, w jakim standardzie działa sieć b czy g, czy karta WiFi otrzymuje adres po dhcp czy przypisany jest statyczny?
  • Poziom 18  
    voipsfera to o czym piszesz nie pomoże nic a nic.... marcino88_2006 zwróć to jak najszybciej o ile możesz...
  • Poziom 9  
    feders77 mam do ciebie pytanie.
    czy wiesz gdzie trzeba zrobić to klonowanie MAC Adress'u
    Mam taki router, neta z UPC i nie mogę ustawić routera. Kumpel kiedyś mi to zrobił i mówił że właśnie trzeba skopiować MAC Adress ale nie pamięrtam gdzie to się robi.

POMOCY