Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

pilnie schemat elektroniki silnika passat b6 tdi 170KM

k0gi 01 Lut 2010 15:19 5155 4
  • #1 01 Lut 2010 15:19
    k0gi
    Poziom 2  

Jak w temacie, pilnie poszukuje schematu elektroniki/elektryki (sorry, ja laik max) do silnika Passat b6 tdi 170KM, auto produkcja 2006, model 2007.

Nie mam zasilania na silniku i potrzebuje schematu dla mojego mechanika.

• #2 01 Lut 2010 18:48
    trans-serwis
    Poziom 39  

Nie masz zasilania na silniku. Czego?

• #3 01 Lut 2010 19:31
    milejow
    Poziom 42  

Fajnie mają co niektórzy mechanicy, klienci latają za nich za dokumentacją techniczną, może jeszcze im kanapki robią:D

• #4 01 Lut 2010 19:32
    trans-serwis
    Poziom 39  

Też bym tak chciał.

• #5 02 Lut 2010 08:52
    k0gi
    Poziom 2  

trans-serwis napisał:
    Nie masz zasilania na silniku. Czego?

mam błędy

P1040:
    Zasilanie zaworów wtryskowych
    Elektryczna usterka w obwodzie prądowym

P2146:
    Zasilanie zaworów wtryskowych

czyli brak zasilania zaworów wtryskowych,

a mechanik to mój wujek :) zerknie mi na auto miedzy innymi klientami, nie bedize mnie wtedy to kosztowało, jest elektrykiem samochodowym, ale prosi mnie bym załatwił schemat elektryczny silnika tego.
    Da się coś takiego załatwić?

zaczelo sie od tego ze tydzien temu auto mi zamarzło po zatankowaniu ciulowego paliwa (musialem bo jechalem na oparach i nie bylo rady, musialem zatankowac na pierwszej spotkanej stacji, bardzo niepewnej niestety) pozniej auto odmarzło, jezdzilo tydzien, a w piatek podczas jazdy mi zgasł! odpalil po chwili, zgasł jeszcze raz, ale po drugiej prubie odpalenia problem znikł, przejełem nim ponad 100km, kilka razy gasilem auto i luz. dojechalem do domu, zostawilem auto na 2H i,,,,, juz nie odpalił
    kreci ale nie odpala, a po chwili miga mi kontrolka swiec zarowych i wyskakuje informacja cos w rodzaju "engine default, engine off..." czy cos takiego :-o
    Dodam ze filtr paliwa byl zapaskudzony straaaaasznie! ale nie wiem cyz awaria elektryczna moze miec cos wspolnego ze zlym paliwe i zamarznieciem wczesniejszym auta? Auto jezdzilo normalnie, nie tracilo mocy,

ewentualnei macie jakieś sugestie co do tej awarii?

wujas nie ma oprogramowania na b6 i stad moja prosba tutaj o schemat.

dzieki za ewentualną pomoc

Black Friday do -15%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Ferguson