Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

nawigacja w radiach blaupunkt co lepsze do VW

01 Lut 2010 18:23 1718 1
  • Poziom 2  
    Witajcie, poszukuje od pewnego czasu radia do samochodu z wbudowaną nawigacją,
    jako że nie chcę wydać za dużo pieniędzy pomyślałem o radiach blaupunkt, lecz po przeczytaniu wielu komentarzy nie wiem jakie radio kupić:)
    głównie zależy mi na odpowiedzi który format map(o ile tak to można nazwać) jest bardziej przyszłościowy, oraz które modele radia obslugują właśnie ten rodzaj formatu mapy

kolejne pytanie czy w radiach blaupunkt(tu pisze ogolnie) podczas korzystania z nawigacji można korzystać z czytnika CD (czyli czy radio ma opcję zapamietania mapy)

Wracając do tematu znalazłem informację że do poniżej wymienionych modeli są mapy DX

TravelPilot DX-V (DX-V, DX-V Multimedia, DX-V TV), DX-N (DX-N, DX-Nonline, DX-N Multimedia, DX-N TV) , DX-R 5, DX-R 52, DX-R 70, DX-R 4, RNS 4

czytałem również o radiach blaupunkt z serii E lecz nie znalazłem informacji czy one również obsługuja format map DX czy może jakiś inny

Pytanie na koniec, czy radzicie bardziej kupić radio blaupunkta czy może pokusić się o MCD do vw polo z 2004roku

proszę wybaczyć i proszę o przeniesienie postu jeżeli zamieściłem post w niewłaściwej kategorii lecz ta właśnie kategoria wydała mi się najbardziej właściwa
  • Poziom 2  
    PANIE KOLEGO Z TYMI RADIAMI JEST WSZYSTKO OK PÓKI COS NIE PADNIE , FAKT ,FAKTEM ZE FAJNA SPRAWA Z TYM SPRZETEM W AUCIE ALE JA OSOBISCIE ODRADZAM CI ZAKUP RADIA Z NAWIGACJĄ , ZA DUZO MNIEJSZE OIENIADZE KUPISZ DOBRA NAWIGACJĘ NP. TOM TOM GO 630 BARDZO MIŁY SPRZECIK A I NA RADYJKO ZOSTANIE I W DODATKU KUPISZ KWITAKI DZIEWCZYNIE:) POZA TYM MÓWIĄ ZE JAK COS JEST DO WSZYSTKIEGO TO JEST DO WIADOMO CZEGO. PRZEMYSL ZAKUP.