Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Blueconect - klucz licencyjny

Misiek85 01 Lut 2010 20:56 1621 4
  • #1 01 Lut 2010 20:56
    Misiek85
    Poziom 23  

Witam mam taki problem mam Netbooka Samsung N130 z oprogramowaniem blueconect ale problem polega na tym ze nie mam pojęcia gdzie szukać klucza licencyjnego a jest bardzo potrzebny ponieważ stawiałem system ponownie i nie mam teraz dostępu do tej aplikacji a żeby ściągnąć ją z Ery potrzeba klucza właśnie. Gdzie on może być?

0 4
  • #2 01 Lut 2010 21:01
    rafał
    Poziom 22  

Jeśli to modem USB to oprogramowanie znajduje się w modemie w wewnętrznej pamięci.

Jeśli to modem wbudowany to włóż kartę Blueconnect a potem wyłącz w niej PIN. Następnie zainstaluj oprogramowanie Samsunga do modemu i będzie działać.

0
  • #3 02 Lut 2010 08:17
    Misiek85
    Poziom 23  

To jest modem na USB czyli po postawieniu systemu windows co mam teraz zrobić żeby to urządzenie działało?

0
  • #4 02 Lut 2010 15:37
    rafał
    Poziom 22  

Włożyć modem do komputera. Program Blueconnect powinien się zainstalować sam. Jest on nagrany na karcie pamięci w modemie. Jeśli się nie uruchamia program startowy to trzeba zareklamować modem.

Jeśli modem sam się nie instaluje to powinno w Mój Komputer pojawić się dodatkowe urządzenie Dysk Wymienny i na nim powinien być program Blueconnect. Jeśli coś sam skasowałeś a na to wygląda nie pozostaje nic innego jak iść z modemem do serwisu.

0
  • #5 10 Lut 2010 17:22
    Misiek85
    Poziom 23  

Oki wszystko działa dzięki za pomoc.

0