Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Zamienik głowicy do Pioner BCT 1430

01 Lut 2010 21:01 989 6
  • Poziom 10  
    Witam chciałem się dzowiedzieć czy istnieje jakiś zamienik głowicy antenowej do tego dekodera?? czy będzie pasować np z modelu BCT 1330?? bo zauważyłem że wyglądają podobnie tak samo jak w BCT 1530 natomiast w BCT 1730 jest dużo mniejsza.
  • Pomocny post
    Warunkowo odblokowany
    To kolega wymienia element i ocenia go po wielkości(wizualnie)?!
    Bardzo ciekawe rozwiązanie?
  • Poziom 10  
    nic nie ocenia i niec nie wymienia bez upewnienia sie. niestety nie mam dostepu do innej głowicy niż BCT 1430 moge jedynie zwrócić uwage na podobiebiśtwo na zdjęciach. Dla tego założyłem temat. Widziałem na tym forum podobny ale problem nie został w pełni rozwiązany mianowicie wiem że głowica z BCT 1330 różni sie od BCT 1430 obsługą niskiego symbol rate, pózniej ktoś powiedział że s/r zależy od demultipleksera i praktycznie po temacie i nie wiem czy głowicą z 1330 zadziałałał by czy tez nie

Pozdrawiam
  • Pomocny post
    Poziom 14  
    nie ma zamiennika do tej głowicy sat, tylko głowice sat w dekoderach 1530 i 1630 są
    kompatybilne, więc pozostaje naprawa lub wymiana głowicy, głowica 1430 z demontażu
    koszt. 50pln, nowych nie ma.
  • Poziom 10  
    A gdzie sie można zaopatrzyć w głowice z demontażu?? patrzyłem na allegro ale tam cięzko o jakiegoś BCT 1430 na częsci za "grosze"

Pozdrawiam

Proszę poprawić pisownię i sprawdzić przed wysłaniem narzędziem "Pisownia" w postach powyżej także.
    Regulamin p. 15 - GKVIDEO
  • Pomocny post
    Poziom 15  
    Witam , mam dwie głowice od mediasata ale nie pamiętam od jakiego :cry:
    Podaje symbol : DQV-CF153F 859855700 SONY BCN CADEO8 lub .... BCN BBOD11 , coś mi w głowie świta że to od dtf-2 ale jak możesz sprawdź swoje oznaczenia .
    Pozdrawiam gamoń .
  • Poziom 10  
    Wymieniłem dekoder na coś nowszego