Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.
itemscope itemtype="https://schema.org/QAPage"

Aqualuna satel konfiguracja czujki

pencaczek 02 Lut 2010 00:41 2121 3
  • Aqualuna satel konfiguracja czujki

Poziom 9  

Witam, potrzebuje tak ustawic integre 64 aby używac 5 czujek aqualuna jako nocne delikatne oświetlenie, uruchamiane podczas naruszenia tych że czujek. Problem w tym że gdy ustawie wyjście w centrali jako naruszenie wejścia którejkolwiek, to działa to przez cały dzień. Potrzebuje ustawić aby to wyjście działało tylko na przykład od 00:00 do 06:00 ? czy jest to mozliwe ? Innymi słowy czy można typ wyjścia "Naruszenie wejścia" ustawić na określone godziny ? Pozdrawiam i dziękuje bardzo za pomoc

0 3
    Poziom 9  

ten post już czytałem przed zadaniem pytania, i nie bardzo umiem sobie nim pomóc, włączanie wyjścia jako przełącznik MONO faktycznie jest sterowane timerem, ale ja potrzebuje, zrobić tak by aqualuna zaświecały sie w określonych godzinach ale jak nie są w stanie czuwania, alarm ma nie być uruchamiany o określonych godzinach. Chodzi o to aby naruszanie wywoływało wyjście na zasilanie światełek w określonym czasie.
    Chodzi mi o to aby świecenie czujek w stanie gdy nie czuwają jako wywołanie alarmu, nie było wywoływane w dzień. Przepraszam jak pisze nie składnie. Mam nadzieje, że mnie rozumiecie.

0
  • Pomocny post
    Poziom 17  

Wyjście 16- 46, wyzwalanie- wyjścia 25 i 26 . Wyjście 25- 26 ,wyzwalanie timer 1 . Wyjście 26-14 naruszenie wejść 1,2,3,4,5 czas10 min. Ustaw godziny timera 1 . Powinno działać. Można jeszcze użyć parę funkcji logicznych i timerów żeby włączało się na stałe rano i wieczorem ,a automatycznie tylko w nocy.

1